500-800TL TKL klavye tavsiyesi

Bütçe
700

Çok sevdim bunu da özellikle Type-C bağlantısı çok iyi olurdu. Fakat özelleştirmesi biraz az geldi ve alternatifi var mı diye araştırmaya girdim.

Çok sevdim bunu da özellikle Type-C bağlantısı çok iyi olurdu. Fakat özelleştirmesi biraz az geldi ve alternatifi var mı diye araştırmaya girdim.
Bu bütçede alabileceğiniz GamePower, ReDragon modellerinden çok daha iyi, Type-C olmaması çok normal hatta bu fiyat için. Ayrıca TKL klavyelerin neredeyse hiçbirinde Type-C'ye rastlamadım. Onun için %60 form faktör klavyelere bakmak gerekiyor sanırsam.

Bu da çok güzelmiş RGB'de var. Royal Club'ün RGB lisini de buldum yurt dışından ama bitmiş. Bu ikisi arasındaki fark nedir? Kalite ve hissiyat açısından çünkü Redragon daha çok hoşuma gitti.

Türkiye'de böyle şeyler çok hypeleniyor. Şahsen kulaklıklarını yıllarca ben ve arkadaşlarım kullandı ama tabii klavye kullanan yok. Almaktan vazgeçtim GP.

Royal Kludge'ın Switch'leri, kasası daha kaliteli. Kablosu çıkabiliyor. Kumara'nın RGB olanının hotswappable olması ileride eğer Switch'lerde sorun çıkarsa veya modlarsanız sizin için rahatlık olur.

G87'yi inceledim çok güzel bir klavye öneriniz için çok teşekkür ederim. Bu fiyat bandında başka TKL klavye yok sanırım.
Bir de yanına da SS Rival 5 almayı düşünüyorum. Tavsiye ediyorlar sizin tavsiyelerinizi almak isterim.

Rival 5 kullanıyorum memnunum sorun varsa cevaplayabilirim.

Rival 5 kullanıyorum memnunum sorun varsa cevaplayabilirim.

Bloody V7 kullanıyorum 8 senedir? Değiştirmeyi düşünüyorum her yerde olumlu yorumlamışlar. Bende alacağım büyük ihtimalle upgrade olacak bana da. Elimdeki bütçeye göre bir doyuracak klavye bulamadım SS alacaktım Apex 3 oda mekanik değilmiş sonradan fark ettim çok üzdü.

Yeni konular

Geri
Yukarı