500-900 TL arası kulaklık önerisi

Hocam çok sıkıntı çeken var ve kendini kanıtlamış bir marka değil düşük bütçeli ürünleri dandik oluyor genelde kötü bir algısı var. Üst düzey ürünleri nasıl bilmiyorum ama Razer varken Gamepower önerilmez gibi duruyor. Tabii herkesin kendi fikri.

Razer çok sağlam marka hocam ben de kullandım zamanında ancak FPS oyunları için James Donkey'den daha çok verim aldım ben, ve Razer kulaklığı uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapmıştı bende.

Razer çok sağlam marka hocam ben de kullandım zamanında ancak FPS oyunları için James Donkey'den daha çok verim aldım ben, ve Razer kulaklığı uzun süreli kullanımda baş ağrısı yapmıştı bende.
Hocam açıkçası kulaklık konusuna uzağım bende yeni yakın alacağım razer blackshark v2x ile hyper X Cloud 2 arası gidiyorum. Bakalım akşama kararımı vereceğim.

Hocam açıkçası kulaklık konusuna uzağım bende yeni yakın alacağım Razer BlackShark v2X ile HyperX Cloud 2 arası gidiyorum. Bakalım akşama kararımı vereceğim.

Benim görüşüm X Cloud 2 hocam, değerlendirmeleri daha yüksek ancak çok bir fark yok.

Dip ses sorunu olduğunu söyleyenler var hocam bir de eski kulaklık olduğu için uzak kaldım.

Hocam çok da eski bir kulaklık değil, dip ses sorunu sıkıntı çıkarabilir Razer'la pek bir farkları yok kullanım için Razer daha rahat olur gibi duruyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı