500-999 TL Oyuncu Monitörü Tavsiyesi

adnan0

Hectopat
Daha fazla  
Konu başlığında da belirttiğim gibi sadece oyun için kullanabileceğim bir monitör tavsiyesinde bulunur musunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi kaç sorum olucak. Asus Vs278H'' monitörü iyimidir? IPS olunca ne gibi farklar olur? Sadece oyun için kullanıcağım ve oynayacağım oyunlarda strateji oyunları olucak. Asus Vs278H'' bu konuda iyiyse almayı düşünüyorum.

Strateji oyunları için ekranı en az kaç inch ve kaç Hz olmalı? Bu konuda bilgi sahibi olan varsa 500-999TL arası bi monitör tavsiyesinde bulunabilir mi?

Bu sizin ekran kartınıza ve gözünüze bağlı. Oyuncu monitörü istiyorsan 144Hz bir monitör almak iyi gelebilir. Çözünürlük taraftarıysan 27" 60Hz monitör yeterli.

Bu 60Hz ile 144Hz arasındaki fark:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

144Hz görüntü kalitesi çok iyi ve ben 700-800TL bir monitöre veriyosam fiyatı biraz daha yükseltip 144Hz almayı tercih ediyorum. Bana diğer 144Hz monitörlere göre fiyatı biraz daha az olan bir monitör tavsiye edermisiniz? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı