500 bin TL araç önerisi

Teknomah

Hectopat
Merhaba. Şimdiden teşekkürler yorumlar için bende Megane 2018 icon paket hatasız boyasız tramersiz var. Değiştirmeye niyetlendim ama hangi aracı almalıyım bu fiyat bantlarında? Bir de sizce Megane durmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Şimdiden teşekkürler yorumlar için bende Megane 2018 icon paket hatasız boyasız tramersiz var. Değiştirmeye niyetlendim ama hangi aracı almalıyım bu fiyat bantlarında? Bir de sizce Megane durmalı mı?

Makyajlı kasanın gelmesi ve sedan/HB gövde tiplerinin yakın tarihte üretimden kaldırılacağını düşünürsek aracı yenilemenizi öneririm.
500-600 arasına elinizde ki aracı satsanız ancak üzerine 200-300bin TL daha koymanız gerekecek. Öbür türlü yeni model veya aynı yaşta bir araç alamazsınız. Eğer üzerine bir şey katmadan aracı değiştirecekseniz değiştirmeyin daha iyi olur. Megane'ı verseniz yerine daha iyi bir araç alamazsınız.
Şuan makyajlı kasa Egea kullanıyorum. En kısa süre içerisinde 2021 veya 2022 Megane veya Talisman'a geçeceğim.

Bu fiyata bulabileceğiniz pek de bir araç yok maalesef. En fazla Ford Focus vb bulursunuz o da büyük bir değişim olmaz. Bence macera aramaya gerek yok :)

daha önce honda civic ve toyota corolla denk geliyordu şimdi fark açıldı alamıyoruz peki SUV olarak var mı bir öneriniz yorumlarınızdan sedan bir modelle degişmenin mantıklı olmadıgı anlaşılıyor ki üstüne ekleme yapamam

daha önce honda civic ve toyota corolla denk geliyordu şimdi fark açıldı alamıyoruz peki SUV olarak var mı bir öneriniz yorumlarınızdan sedan bir modelle degişmenin mantıklı olmadıgı anlaşılıyor ki üstüne ekleme yapamam
Seat Arona bakın ama 600 bin civarına çıkmış olabilir.

Daha önce Honda civic ve Toyota Corolla denk geliyordu şimdi fark açıldı alamıyoruz peki suv olarak var mı bir öneriniz yorumlarınızdan sedan bir modelle degişmenin mantıklı olmadıgı anlaşılıyor ki üstüne ekleme yapamam.

Suv olarak hundai tucson ya da Peugeot 2008 olabilir.

Geri
Yukarı