500 birime hangisini alayım?

Bir türlü karar veremedim arkadaşlar hangisini alsam acaba 500 birime? Volvo 2.4 motor, çok yakar diyorlar.

Kontorland'da çok dandik bir markaymış, çok elektrik yakar mı bu?

Eki Görüntüle 689157

Eki Görüntüle 689158

Hocam feza oyun konsollarından ürün almayın ben XB One direksiyon setini 350'ye aldım ama o sitede 550'ye satıyorlardı.
Bir türlü karar veremedim arkadaşlar hangisini alsam acaba 500 birime? Volvo 2.4 motor, çok yakar diyorlar.

Kontorland'da çok dandik bir markaymış, çok elektrik yakar mı bu?

Eki Görüntüle 689157

Eki Görüntüle 689158

Bu arada volvo 2.4 şehir içi çok yakar var ise 2.0 almanı öneririm, bir de bir bak bakim tüplü mü? Tüplü ise hemen al.

Hocam feza oyun konsollarından ürün almayın ben XB One direksiyon setini 350'ye aldım ama o sitede 550'ye satıyorlardı.

Bu arada volvo 2.4 şehir içi çok yakar var ise 2.0 almanı öneririm, bir de bir bak bakim tüplü mü? Tüplü ise hemen al.

Sanayi tipi tüp var bizde geçen sefer 50 ₺'den aldım Letgo'da ikinci el, onu taktırabilir miyiz?

Bak şimdi sana nasıl arabayı daha hızlı yapabileceğini göstereyim. Arabanın motorunu çıkartıyorsun, yerlere vuruyorsun, camları kırıp, kapılarını söküyorsun ardından "Ben ne b** yedim" diye bakıyorsun.

Bak şimdi sana nasıl arabayı daha hızlı yapabileceğini göstereyim. Arabanın motorunu çıkartıyorsun, yerlere vuruyorsun, camları kırıp, kapılarını söküyorsun ardından "Ben ne b** yedim" diye bakıyorsun.

Yalnız bu işe yaraya bilir :D
1601726684475.png
Takarız hocam biz tiple uçak çalışırdık arabayamı takamayacağız.

Uçak ne durumda şu an? Rüzgarlı havada uçuruluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı