500 dolar sistem toplama tavsiyesi

Bütçe
500

SepuL

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 500 dolara(+50 dolar gibi sorun olmaz) kadar genellikle oyun ( CS:GO agirlikli) toplama bilgisayar onerebilir misiniz? Anakartin iyi bir CPU destegi olsun istiyorum, ileriki zamanlarda ankart degistirmem icin ve Ryzen serisini cok istiyorum acikca. Ama bütçem yetmeycek gibi. SSD, kutu ve PSU mevcut elimde bunlarin disinda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 500 dolara(+50 dolar gibi sorun olmaz) kadar genellikle oyun ( CS:GO agirlikli) toplama bilgisayar onerebilir misiniz? Anakartin iyi bir CPU destegi olsun istiyorum, ileriki zamanlarda ankart degistirmem icin ve Ryzen serisini cok istiyorum acikca. Ama bütçem yetmeycek gibi. SSD, kutu ve PSU mevcut elimde bunlarin disinda.

Ayrıca PSU'nuz kaç watt?

PSU 500watt.Sistemi Almanyada topluyorum o yuzden dolar olarak yazmistim.Ama 9-10bin TL civarinda onerebilirseniz yine ayni olur.

Evet kasa demek istemiştim.PSU tam olarak hatırlamıyorum ama.Şöyle yapsam nasıl olur acaba ryzen 7 5700g bir APU sistem toplasam LOW ayarlarda csgoda 150fps civarında alsam yeter.5-6ay sonrada bir harici ekran kartı aliyim.

Geri
Yukarı