500 Euro Ekran Kartı Tavsiyesi

Bütçe
4200

Jetstreams 1

Decapat
Daha fazla  
Para biriktirip ekran kartı almayı planlıyorum. Aklımda RTX 3060 vardı. Siz ne önerirsiniz? Planımdan da bahsedeyim. Euro bazında para biriktirip 500 Euro kadar 4200 küsur liraya tekabül ediyor. Onu bozdurup almayı planlıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel matematikmiş. Türkiye'den alacaksanız, vergileri, karaborsa giderlerini ve stokçuların payını kim karşılıyor?

Her şey yolunda giderse 4500TL'ye bir kart(!) alabilirsiniz. RTX 3060 olur mu, olmaz mı pek emin değilim. Önerim uygun fiyatlı Palit, Galax veya INNO3D modellerine yönelmeniz.

Para biriktirip ekran kartı almayı planlıyorum. Aklımda RTX 3060 vardı. Siz ne önerirsiniz? Planımdan da bahsedeyim. Euro bazında para biriktirip 500 Euro kadar 4200 küsur liraya tekabül ediyor. Onu bozdurup almayı planlıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
O fiyata Türkiye'de çıkarsa kaçırmayın derim.

RTX 3060 için galiba bütçe yetmiyor. Ama Euro bazında aldığınız için yurt dışından getirtim ek gümrük ödeyerek alabilirsiniz ama bu TR fiyatı ile yaklaşık aynı olursa pek mantıklı sayılmaz ama RTX3050 Ti gibi daha bütçe dostu serilerin çıkacağını duydum. Stok sıkıntısı var bu dönemde acil değil ise 3050 Ti çıkmasını beklemek mantıklı olabilir.

Güzel matematikmiş. Türkiye'den alacaksanız, vergileri, karaborsa giderlerini ve stokçuların payını kim karşılıyor?

Her şey yolunda giderse 4500TL'ye bir kart(!) alabilirsiniz. RTX 3060 olur mu, olmaz mı pek emin değilim. Önerim uygun fiyatlı Palit, Galax veya INNO3D modellerine yönelmeniz.
Aklımda o vardı demişim yani vazgeçmişim. Lütfen düzgün okuyunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı