500 GB HDD önerisi

300TL'ye önerim budur. Barracuda almayın.

Neden hocam? Ben konu açmıştım bunlar hakkında. Bana söylenen hepsinin benzer olduğuydu. Barracuda kötü mü? WD Blue daha mı iyi?

Neden hocam? Ben konu açmıştım bunlar hakkında. Bana söylenen hepsinin benzer olduğuydu. Barracuda kötü mü? WD Blue daha mı iyi?
WD Blue çok daha iyidir. Sosyal'e ve Reddit'e biraz göz atın. Seagate HDD'ler berbat.

Ben bolca uzun uzun açıkladım, tekrar açıklamayayım şimdi.

Hocam bir yıldır Sosyal'i kullanıyorum. İlk defa sizden ''Seagate HDD'ler berbat'' lafını duyuyorum.

Açıklamasanız bile açıkladığınız konuları veya attığınız mesajın alıntısını ekleyebilir misiniz?

Hocam bir yıldır Sosyal'i kullanıyorum. İlk defa sizden ''Seagate HDD'ler berbat'' lafını duyuyorum.

Açıklamasanız bile açıkladığınız konuları veya attığınız mesajın alıntısını ekleyebilir misiniz?
WD Black varken Barracuda almam şahsen.

Çok üşendim. Sadece şu tablo bile yeter bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hard disk üreticilerinin RMA oranları, yani iade/değişim oranları. Seagate yine roket hızında fırlamış.

Netac ile ilgili çok şikayet gördüm, fakat kronik sorunlu mu bilmiyorum. Almamakta fayda var.

En iyi seçenek: https://www.hepsiburada.com/wd-blac...-0-64mb-3-5-sabit-disk-wd5003azex-pm-bd301262.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı