Çözüldü 500 GB SSD fazladan dolu gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aaastinson

Decapat
Daha fazla  
Dün Forza Horizon 5 oyununu yuklemek için SSD de 205 GB'lık bir alan açtım. Bu sabah bilgisayarımı açtığımda sadece 90 GB alanım vardı. 115 GB'lık alanım nereye gitti.

Çözüm
Hala olmadı. Microsoft Store'dan indirmek için giriyorum yükleme için yine xboxa atıyor. Tekrar alan istiyor.

Rehberi inceleyin;

Windowsapps klasörüne girdikten sonra MSIXVC klasörünü bulun ve içerisindeki 100 küsur GB boyutundaki dosyayı silin, indirmeyi yeniden başlatın. Mümkünse indirme bitmeden durdurmayın, bilgisayarı kapatmayın. Yoksa bu tür sorunlar çıkıyor.
Sadece yükle butonuna bile bastıysanız oyun 100 küsur GB boyut kaplıyor diskte. İndirmeye devam edin, daha fazla yer gitmeyecek.

Yükle butonuna bastım evet ama indirmeye devam edemiyorum bastan yer istiyor. İndirmeler kısmında da gözükmüyor.

Microsoft Store üzerinden oyunun indirmesine devam edebilirsiniz. Kaldığı yerden devam edecektir.

Hala olmadı. Microsoft Store'dan indirmek için giriyorum yükleme için yine xboxa atıyor. Tekrar alan istiyor.

Rehberi inceleyin;

Windowsapps klasörüne girdikten sonra MSIXVC klasörünü bulun ve içerisindeki 100 küsur GB boyutundaki dosyayı silin, indirmeyi yeniden başlatın. Mümkünse indirme bitmeden durdurmayın, bilgisayarı kapatmayın. Yoksa bu tür sorunlar çıkıyor.

Çözüm
Rehberi inceleyin;

Oldu çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı