500 GB SSD Önerisi

Ben de bunu düşünüyorum bir arkadaş A2000 ( Kingston A2000 SA2000M8/500G 500 GB PCIe 3.0 x4 M.2 NVMe SSD Fiyatları ve Özellikleri ) dedi ama hangisi daha iyidir?

Forumda önermişler bunu da WD 500GB Sata Blue M.2 SSD WDS500G2B0B Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu nasıl sizce?

Ben de bunu düşünüyorum bir arkadaş A2000 ( Kingston A2000 SA2000M8/500G 500 GB PCIe 3.0 x4 M.2 NVMe SSD Fiyatları ve Özellikleri ) dedi ama hangisi daha iyidir?

Forumda önermişler bunu da WD 500GB Sata Blue M.2 SSD WDS500G2B0B Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu nasıl sizce?

Alttaki SATA M.2, ele direkt.

Ultra 3D NVMe M.2 hakkında bilgiye ulaşılamıyor açıkçası, hiç adından da söz edilmiyor sitelerde veya forumlarda. Ardışık okuma/yazma hızları ve TBW değerleri dışında neyi var neyi yok bilinmiyor.

A2000 bu bütçede en iyisi.

3gb/sn veri yazmaya neden ihtiyaç duyabilirsiniz sorusunun tek cevabı böyle 2 hdd alıp birinden birine veri aktarmaktır. Başka hiç bir sebeple bu hıza gereksinim duyabileceğinizi zannetmiyorum. Atladığım aklıma gelmeyen bir şey varsa duymak isterim.

3gb/sn veri yazmaya neden ihtiyaç duyabilirsiniz sorusunun tek cevabı böyle 2 hdd alıp birinden birine veri aktarmaktır. Başka hiç bir sebeple bu hıza gereksinim duyabileceğinizi zannetmiyorum. Atladığım aklıma gelmeyen bir şey varsa duymak isterim.
Yani SATA SSD mi almalıyım fiyat farkı pek yok zaten.

denkse fiyatlar tercih edilebilir ama özellikle bu tip bir veri alanı almaya bence gerek yok şimdilik ama dediğim gibi fiyatlar denkse alınır. Fazla mal göz çıkarmaz mantığı yoksa şimdilik pratik bir işlevi olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı