500 Hz monitör seçmek

Bütçe
500000

relofer

Hectopat
Monitör
Alienware AW2524H
Arkadaşlar, 500Hz bir monitör almayı düşünüyorum ve bütçe konusunda bir sıkıntım yok. İki model arasında kararsız kaldım: Biri Asus Rog Swift Pro, diğeri ise Alienware.

Kararsızlığımın nedeni, Alienware modelinin bana düşük fiyatlı olması nedeniyle şüpheli gelmesi. ASUS'un aksine, Alienware'de IPS panel kullanmaları ve bu modelin diğer markalardan önce piyasaya sürülmesi ve bunun da oldukça uygun fiyatla olması biraz şüphe uyandırıcı. Ayrıca, ASUS'un monitör ayakları biraz uzun ve ben klavyeyi kolumdan destekleyerek yan tutarak kullanıyorum, bu durum bir problem olabilir mi, emin değilim.

Sizce Alienware gerçekten de 500Hz 0.5ms gecikme süresi sağlayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, 500Hz bir monitör almayı düşünüyorum ve bütçe konusunda bir sıkıntım yok. İki model arasında kararsız kaldım: Biri Asus Rog Swift Pro, diğeri ise Alienware.

Kararsızlığımın nedeni, Alienware modelinin bana düşük fiyatlı olması nedeniyle şüpheli gelmesi. ASUS'un aksine, Alienware'de IPS panel kullanmaları ve bu modelin diğer markalardan önce piyasaya sürülmesi ve bunun da oldukça uygun fiyatla olması biraz şüphe uyandırıcı. Ayrıca, ASUS'un monitör ayakları biraz uzun ve ben klavyeyi kolumdan destekleyerek yan tutarak kullanıyorum, bu durum bir problem olabilir mi, emin değilim.

Sizce Alienware gerçekten de 500Hz 0.5ms gecikme süresi sağlayabilir mi?
Bilgisayar özellikleriniz nedir ?

Yani ikisi arasından 540hz olanı almanız daha iyi olacaktır ancak hangi oyunda hangi ayarlarda oynayacaksınız ?

Asus olan monitör ASUS ROG SWIFT PRO PG248QP 24.1 Inç 540Hz Full HD G-Sync TN Espor Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR burada daha ucuz. Ama bunu oc ile yapıyorsunuz o kendisi 480 ile geliyor onu da unutmayın.

Aynı soruyu bende sorucaktım hazır konusu açılmış bende iki monitor arasında kaldım ama asus ölü piksel olayı cok olduğu için almak istemiyorum birde şuan 360hz alinware kullanıyorum 144hz den gectim hic bir fark yok bana aynı geliyor oyunda 800+fps almama rağmen bu sekilde hatta 240hz oynayan birisi beni daha hızlı görüyor sırf bu yüzden 500Hz almayi düsünüyorum

Aynı soruyu bende soracaktım hazır konusu açılmış bende iki monitor arasında kaldım. Ama ASUS ölü piksel olayı cok olduğu için almak istemiyorum bir de şu an 360Hz alinware kullanıyorum 144Hz'den gectim hiçbir fark yok bana aynı geliyor oyunda 800+FPS almama rağmen bu sekilde hatta 240Hz oynayan birisi beni daha hızlı görüyor sırf bu yüzden 500Hz almayi düsünüyorum

Ben de Alienware 480Hz almayı düşünüyordum değmez mi sence?

Yeni konular

Geri
Yukarı