500. Mesajım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

portakal hanim

Picopat
Yer
Harikalar Diyarı
Arkadaşlar merhaba. Eminim birçoğunuz beni tanımıyorsunuzdur, kendi halimde belli yerler de takılan biriyim. Normalde bu konuyu açmayacaktım. (Bu konuyu açarak @PanzerTR ihanet ettim gibi bir şey oldu... :)) Ama aklımdakileri söylemek istiyorum:
Genel olarak alternatif hayat bölümünde takılan birisiyim, konu dışı kategorisinde aşk, fikir alma, ne yapmalıyım tarzı sosyal hayat konularında veya bilgi sahibi olduğum farklı konularda yardımcı olmaya çalışırım. Ne yalan söyleyim teknolojiden, telefon ve oyunlar dışında pek anlamam. Mafia 2, GTA serisi, Sims, Minecraft, Tomb Raider gibi oyunları severek oynadım, çoğunu bitirdim. Ço
Bu arada kimse ile herhangi bir sorunum olmadı, sevdiğim kişileri etiketlerdim ama gerek yok. Kendilerini bildiklerinden eminim. Genel olarak kimse hakkında kötü düşüncem yok beni seven herkesi severim.

İlk başta takıldığım bir oyunda yardım almak için üye olmuştum. Bazen, önceki açtığım konularıma değinenler oluyor, onu da açıklayım; öylesine birkaç tane troll konu açıp trollemeye çalışmıştım (pişmanım.) Zaten troll bile yapamamışım doğru düzgün. Neyse, daha sonra burada biraz zaman geçirip takılmaya başlayınca ortam çok hoşuma gitti. Adeta bağımlılık yaptı diyebilirim, sürekli foruma girmem gerekiyor kendimi durduramıyorum, zaman geçirmeme değiyor.

Moderatörlere de ekstra olarak katkı sağladıkları teşekkürler.
Bu konulara sinir olduğunuzu ve görmekten sıkıldığınızı biliyorum, ama yine de 500 mesaj ve 700 beğenim kutlu olsun. Kısa zaman içinde sizlere bu kadar mesaj yazmak ve sizlerden bu kadar fazla beğeniye ulaşmak beni çok mutlu etti. Diyeceklerim bu kadar, bana yardım eden/etmeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı