₺500 mouse önerisi

• Konuyu başlatan xRex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 2B

xRex

Decapat
Daha fazla  
₺400-500 mouse önerisi yapabilir misiniz? Aklımda şu modeller var:

SteelSeries Rival 5: Ele uygun gibi görünüyor ve ışıkları çok hoşuma gitti.

SteelSeries Rival 3 Wireless: Ergonomik bir yapısı olduğunu düşünüyorum ve kablosuz.

MSI Clutch GM50: Işıkları ve şekli çok hoş ve MSI klavye kullanıyorum üzerine soda döküldü hala çalışıyor mouseunun da böyle olduğunu düşünüyorum.

Glorious Model O: Işığı ve hafifliği güzel. Delikli olması da çok güzel bence fareye ayrı bir hava katıyor.

Logitech G502 Hero: Sensörü , ergonomisi çok güzel. Elimde uyuyor ama çok ağır.

Son düzenleme:
Şahsen 2 yıldır G402 kullanıyorum ve keşke 502 alsaymışım diyorum. Gerçekten çok iyi fare. 502 402'den ne kadar ağırdır ya da ağır mıdır bilmiyorum ama. Fare büyük gibi duruyor ama hiç öyle değil.

Şahsen 2 yıldır G402 kullanıyorum ve keşke 502 alsaymışım diyorum. Gerçekten çok iyi fare. 502 402'den ne kadar ağırdır ya da ağır mıdır bilmiyorum ama. Fare büyük gibi duruyor ama hiç öyle değil.
Yok hiç büyük gibi değil benim elimde küçük rahat ettim G502’de ama model o en sevdiğim mouselardan keşke model o wireless ucuz olsa da alsak.

@xRex Attıklarınızın hepsi rezalet. Önerilerim:

Eğer Palm tutuyorsanız:

Wireless isterseniz:

Kendim Fury Z kullanmaktayım. Ürüne asla Rampage olarak bakmayın üreten firması acayip iyi. Sorularınızı alabilirim. Rival 3 ve 5 tamamen çöp. Adam akıllı skatezleri, kabloları yok. G502 zaten namı değer tuğla. Model O yerine attığım Hastr veya M42 daha mantıklı olur. Attıklarım bu bütçenin krallarıdır.

@xRex Attıklarınızın hepsi rezalet. Önerilerim:

Eğer Palm tutuyorsanız:

Wireless isterseniz:

Kendim Fury Z kullanmaktayım. Ürüne asla Rampage olarak bakmayın üreten firması acayip iyi. Sorularınızı alabilirim. Rival 3 ve 5 tamamen çöp. Adam akıllı skatezleri, kabloları yok. G502 zaten namı değer tuğla. Model O yerine attığım Hastr veya M42 daha mantıklı olur. Attıklarım bu bütçenin krallarıdır.
Model O’nun bende çok başka bir yeri var pulsefire haste’e baktım zaten her türlü model o’dan iyi ama boyutlarda biraz sıkıntı yana doğru çok uzun. Çok profesyonel ani haraketler yapması gereken bir fps oyuncusu değilim çok da bilgisayarla uğraşmam o az süredede bari elim rahat etsin, ışıklarda mesela birşeyler izlerken güzel gözüksün diye düşünüyorum. Fury z de bana biraz küçük geldi yoksa fury z alacaktım xtrfy mouselarda çok ergonomik gelmedi. Palm ile claw arası tutuyorum.
Razer Mamba Elite iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı