₺500 Nike veya Adidas ayakkabı önerisi

MustFeeling

Decapat
Beyaz renk ayakkabı alacağım bütçe 500₺ civarı. Bu fiyata orijinal bulabilir miyim mağazalarda? Nasıl ayakkabı alabilirim? Daha önce Nike veya Adidas giymedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal olur ama aynı kalite olmaz. 150 dolarlık ürünü Türkiye'de 500 liraya satacak halleri yok. Kaliteden kısılıyor, başka ürünlere bakmanızı öneririm.

500 TL'ye bu var kuzenim aldı 1-2 ay önce fena ayakkabı değil günümüz fiyatları çerçevesinde bakınca ama rebook falan bakmanı tavsiye ederim 500 TL bandında Nike Adidas güzel ayakkabı bulmak için mağazaları falan gezip indirim kovalamanız lazım. Varsa yakın çevrenizde outlet mağazası oralarda daha iyi ayakkabılar bulunabilir. Örnek olarak yalıspor outlet mağazası var İzmir'de orada daha uyguna daha iyi ayakkabılar bulunabiliyor.

Air Force 1700 lira hocam.

Hocam ben daha geçen gün 500 TL'ye orijinal Air Force 1 aldım. Hatta resmini koyuyorum. Hocam gayet 500 TL'ye orijinal bir Air Force bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220130_124528.jpg
    IMG_20220130_124528.jpg
    167,3 KB · Görüntüleme: 381
Son düzenleme:
Beyaz renk ayakkabı alacağım bütçe 500₺ civarı. Bu fiyata orijinal bulabilir miyim mağazalarda? Nasıl ayakkabı alabilirim? Daha önce Nike veya Adidas giymedim.

500 TL'ye arkadaşların önerdikleri ayakkabıları sakın almaya çalışma. Önerilen modeller 500TL'ye satılacak modeller değiller. Yurt dışı fiyatını dolar kuru ile çarpsan bile yine kurtarmıyor. İmkanı yok 500TL'ye satın almanızın.
Under Armour'un ve Skechers'ın çeşit sayısı fazla. Onlardan birinden bulabilirsin.

Geri
Yukarı