500 ₺ PSU ve kasa önerisi

Bütçe
4000 TL
Bu kasa 530 lira civarıydı, stoklara gelip gelmeyeceğini öğrenmek için Teknobiyotik'le iletişime geçebilirsiniz.

Artık fiyatlar öyle oynak hale geldi ki bazı parçalar bazı satıcılarda eski fiyat üzerinden bulunabiliyor. Onun dışında her gün yükseliyor. Umarım aradığınız gibi bir ürüne rastlayan vardır yardımcı olur.

Aynen öyle. Umarım karşıma bu konuda bilgili birisi çıkar.

NVIDIA'nın sitesinde GTX 1650 Super'e 350W bile yeterli denmiş.

Haklısınız. Ancak bu sistemi ileriye dönük kullanacağım için 600 Watt benim için daha iyi olacaktır.

Bu kasa 530 lira civarıydı, stoklara gelip gelmeyeceğini öğrenmek için Teknobiyotik'le iletişime geçebilirsiniz.

Kasa güzel duruyor ancak site sahipleriyle muhatap olmak istemiyorum :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 600 TL bütçeniz var. Hem RGB istiyorsunuz hem de 600W. Bu bütçeye alacağınız hem RGB hem 600W PSU'lu kasa Rampage, PowerBoost marka falandır.

Ayrıca 600W şart değil. 450W bile yeter. Buyrun ;

614 TL. Bu bütçeye en iyi bu ikiliyi alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Aynen öyle. Umarım karşıma bu konuda bilgili birisi çıkar.

Haklısınız. Ancak bu sistemi ileriye dönük kullanacağım için 600 Watt benim için daha iyi olacaktır.

Kasa güzel duruyor ancak site sahipleriyle muhatap olmak istemiyorum :D.
Eğer ileriye dönük 600W olmasını istiyorsanız ya bütçe arttıracaksınız ya da ikinci el bakacaksınız karar sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maksimum 600 TL bütçeniz var. Hem RGB istiyorsunuz hem de 600W. Bu bütçeye alacağınız hem RGB hem 600W PSU'lu kasa Rampage, Power Boost marka falandır.

Ayrıca 600W şart değil. 450W bile yeter. Buyurun;

614 TL. Bu bütçeye en iyi bu ikiliyi alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Eğer ileriye dönük 600W olmasını istiyorsanız ya bütçe arttıracaksınız ya da ikinci el bakacaksınız karar sizin.

Kasa + PSU benim için daha uygun olacaktır. Ve de çok haklısınız 500 Watt benim için yeterli olacaktır.

Fiyat olarak pek bir fark olmaz. Kalite açısından yine aynı fiyata Aerocool en iyisi olur. Atılan kasa o kasadan daha iyi duruyor.
Haklısın.Bu arada her kelimeye büyük harfle başladığım için 1 saat uyarı yedim. 500 Watt'lık bir kasa istiyorum rgb li olabilir daha tam istediğimi bulamadım mümkünse psu + kasa birleşik olsun... Ha birde 4 fanlı mesh kapaklı tasarım istiyorum.

Kasa + PSU benim için daha uygun olacaktır. Ve de çok haklısınız 500 Watt benim için yeterli olacaktır.
Uyarı almıştım. Yazamadım. Bu kasayı öneririm.
Haklısın.Bu arada her kelimeye büyük harfle başladığım için 1 saat uyarı yedim. 500 Watt'lık bir kasa istiyorum rgb li olabilir daha tam istediğimi bulamadım mümkünse psu + kasa birleşik olsun... Ha birde 4 fanlı mesh kapaklı tasarım istiyorum.
Bütçenize göre çok fazla şey istiyorsunuz.

Uyarı almıştım. Yazamadım. Bu kasayı öneririm.

Bütçenize göre çok fazla şey istiyorsunuz.
Kasa gayet güzel ve şık duruyor önü mesh yapıda havalandırmasının iyi olacağını düşünüyorum bu kasayı değerlendireceğim :)
Eğer ki kasayı satın alırsam sizi bilgilendireceğim şimdilik fazladan fikirleri bekleyeceğim hepinize teşekkürler...

Kasa gayet güzel ve şık duruyor önü mesh yapıda havalandırmasının iyi olacağını düşünüyorum bu kasayı değerlendireceğim :)
Hocam şimdi şöyle söyleyebilirim. Bütçenize göre birleşik halde alabileceğiniz şu an ki en iyi kasa bu. İçinde Aerocool VX Plus 500W PSU ile birlikte geliyor. Çok iyi bir ürün olmasa da malesef düşük bütçede bu seçimi yapmak zorunda kalıyoruz. İş görecek bir güç kaynağıdır. Ön panel mesh bir yapıya ve adreslenebilir RGB desene sahip. Kasa, içinde 2 fan ile birlikte geliyor. Önde 1 ve arkada 1 şeklinde.
Bu bütçeye ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır diye düşünüyorum. İmkan varsa ileride 1 fan daha alıp ön panele takın.

Geri
Yukarı