500 TL 650W PSU önerisi

Benim PSU yandı arkadaşlar. Yeni alacağım, önerilerinizi bekliyorum.
Bütçenin 100 TL kadar üstünde ama FSP güzel bir PSU

İşlemci: İ7 920 2.67 gHz
Ekran kartı: GT1030
RAM: 10 GB
550W yetiyor.

He daha kaliteli bir şey almak isterseniz konu içerisindeki FSP ürünlerini cebinden çıkaracak bir High Power ürün mevcut. Bence bu tarz bir ürün alın tabii.

Hocam bu attığım resim benim PSU daha ayrıntılı bilgi için atıyorum PSU kullanımı ne kadar etkiler yani @Uchiha Shisui sizin attığınız 1.'yi alsam ne kadar ne kadar performans fark eder 2. ile.
Şu anda indirimde, tavsiye ederim.

Hocam indirimde olsa bile ben bu PSU'yu tam olarak kullanamıyacağım fazladan parasını ödeyeceğim yarısı boş duracak benim bilgisayar için fazla güçlü değil mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20211110_224109.jpg
    IMG_20211110_224109.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 24
Hocam bu attığım resim benim PSU daha ayrıntılı bilgi için atıyorum PSU kullanımı ne kadar etkiler yani @Uchiha Shisui sizin attığınız 1'yi alsam ne kadar ne kadar performans fark eder 2. ile.
Kalite olarak bakmak lazım. X-Y-Z durumlarına karşı sisteminizi daha iyi koruyacak dayanıklı ve iyi bir güç kaynağı alacaksanız High Power kaçmaz. FSP ürünü ise giriş seviyesidir. Sistem için yine yeter ama arada bariz bir sınıf farkı olduğu için 500 TL'nize 39,65 TL daha ekleyerek kaliteyi seçmek yerinde bir harekettir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı