500 TL ADSL/VDSL modem önerisi

triyaki43

Hectopat
Bütçem 500 TL şu an için ADSL internet kullanıyorum ileriye dönük olması için ADSL/VDSL modem düşünüyorum bu konuyu açmadan önce birçok konuyu okudum ve kararsız kaldım çoğu modemde ısınma ve kopma sorunları olduğu söylenmiş özellikle ısınma ve Wi-Fi'de kopma sorunu yaşatmayacak bir modem almak istiyorum şu an kullandığım tenda V300 beni kanser etti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığım modeme bakabilirsiniz ama sizi bir konuda uyarayım modem mediatek chipsetli ve mediatek chipsetli cihazlar pek stabil olmuyorlar ne yazıkki.
Yorumlar çok iyi ama markayı ilk defa duyuyorum

Türkiye'ye yeni gelen bir marka attığım linkten modemin ayrıtılarına ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsin.

Türkiye'ye yeni gelen bir marka attığım linkten modemin ayrıtılarına ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsin.
Bu modeli önerirmisiniz

Merhaba ben extra dsl kullanıcısıyım modemden ve markanın servis hizmetinden çok ama çok memnunum ürün çok stabil ve performanslı çalışmakta, yazılımsal ve donanımsal özellikleri rakiplerine göre çok ama çok önde. Böyle bir marka ile tanışmak beni bütün dertlerimden kurtardı. Ben chipset olayına hiç ama hiç takılmıyorum çünkü iphone ile diğer markalar arasında doanım farklılıkları olmasına rağmen ( iphone çoğu zaman donanım olarak rakiplerine göre daha zayıf kalıyor) yazılım olarak üzerindeki donanımla o kadar uyumlu ki bu da stabil çalışmasına ve daha çok tercih edilmesine sebep oluyor. artık çağımızda yazılım o kadar önemli bir hale geldi ki donanım ne kadar iyi olursa olsun yazılım zayıf yada doanımla uyumsuzsa ürün stabil olarak çalışmamakta ve performans olarak yerlerde sürünmekte, keenetic hem yazılım hem donanım olarak gerçekten şuan ki rakiplerinden çok ama çok önde bir marka.

Ben de araştırdım Keenetic Extra DSL aldım, özellikle yazılımı çok iyi. Donanımdan hiç bir sorun yaşamadım, oldukça hızlı, kablosuz çekim harika, çekmeyen bir odam vardı orayı da alıyor artık. iki ay oldu ürün hiç şişmedi, açıp kaptmam gerekmedi, Günümüzde zaten sorunların temelinde yazılımın iyi olmaması çıkıyor. işlemci artık özel bir şey değil. Tembellik eden yada yazılım gücü olmayan boardçu firmalar işlemciyle donanımla kasayla vs öne çıkmaya çalışıyor, piyasada hepsi böyle birbirine benziyor. Yeni farklı bir ürün gördük.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı