500 TL'ye kadar ADSL/VDSL modem önerisi

hüseyin mertk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 16 Mbps - 30 Mbps arası internetimiz var bu internete uygun 400 - 500 TL arası, ADSL, VDSL kapsayan, F/P modem önerisi verebilir misiniz?

O bütçeye ürün alırsanız paranızı çöpe atarsınız en azından yukarıda bağlantısı iletilmekte olan ürünü tercih ediniz.

o bütçeye gayet uygun fiyatlı birçok ürün var. iyi olduklarını bildiğim örnekler:
huawei hg658 v2: satın alırken v2 olmasına mutlaka dikkat edin. çok stabildir. saha dolabına uzaklığınız ne olursa olsun size sorunsuz internet bağlantısını sağlar. bu özelliğiyle bilinen tam bir tak ve unut modemidir. uzun süre kullandım, tavsiye ederim. 2x2dbi dahili antenle wifi kuvveti 90mt² eve yeterlidir. 150-300 TL bandında bulunabilir

zyxel vmg3312-b10b: wifi sorunları yaygındır ama aynı hg658v2 gibi kolay kolay ağdan düşme yapmaz. 2x2dbi dahili antenle wifi kuvveti 90mt² eve yeterlidir. bizzat senelerdir memnuniyetle kullanıyorum, internet paketini 50mbps'e çıkartınca modemin kablolu veya kablosuz olarak 35mbps'den yukarısını veremediğini keşfettim. senelerdir karşılaştığım tek sorun bu oldu. uzun zaman önce elektrik hattından yüksek akım gelmesi sebebiyle bozulup tamir görmüştü, o zamandan kalma bir kusur olduğunu düşünüyorum. 150-300 TL bandında bulunabilir

keenetic omni dsl: öteki iki örneğe göre çok daha yeni nesil bi cihaz. yazılımı sayesinde oldukça çeşitli ince ayarlar yapmanız hatta snr margin ayarlama özelliği ile -altyapınız elverdiğince- daha yüksek hızlara erişmeniz mümkün. 2x5dbi harici antenlerle wifi performansı öteki iki modeme göre daha iyi olacaktır. sarı sitede güncel en ucuz ilan 450 TL

Geri
Yukarı