500 TL altı kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

pudings

Centipat
Arkadaşlar iyi Sosyaller. 500 TL ve altı kulak içi kablosuz kulaklık arıyorum. Spor yaparken düşmemesi ve tere karşı dayanıklılık önemli benim için. Silikonlu model olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

taotronics markasında soundliberty 95 modelini araştırdım ama spor yaparken düşmeye yatkın olduğunu gördüm bu model de öyle mi?

qcy ht05 çıkmış sanırım araştırdım ama kulaklık üstündeki kocaman qcy yazısı hoşuma gitmedi

hocam araştırma yaparken en çok bu model dikkatimi çekti yorumlarınız neler
Urbanears Alby kullanıyordum hat değiştirdiğim sırada kampanyadan yararlanmak için yanında verdiler hoşuma gitti. Çoğunlukla realme yi kullanıyorum. Ses kalitesi bence urbanears dan daha iyi.

Urbanears Alby kullanıyordum hat değiştirdiğim sırada kampanyadan yararlanmak için yanında verdiler hoşuma gitti. Çoğunlukla realme yi kullanıyorum. Ses kalitesi bence urbanears dan daha iyi.
şarjı süresi hakkında ne düşünüyorsunuz hocam. bir de uzun kullanım sonrası kulakta ağrı vs yapıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…