500 TL anakart ve işlemci önerisi

Omer865

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben anakart ve işlemci almayı düşünüyorum. Şu an elimde güç kaynağı, DDR3 RAM, HDD mevcut. Ekran kartını ilerleyen günlerde alıcam sadece anakart ve islemcide kararsiz kaldım. Beni 2 3 yıl götürecek ve işimi görecek işlemci arıyorum. Intel G4560 dusunuyorum. Şimdiden teşekkürler :) (Bütçe 500-600 lira)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben anakart ve işlemci almayı düşünüyorum. Şu an elimde güç kaynağı, DDR3 RAM, HDD mevcut. Ekran kartını ilerleyen günlerde alıcam sadece anakart ve islemcide kararsiz kaldım. Beni 2 3 yıl götürecek ve işimi görecek işlemci arıyorum. Intel G4560 dusunuyorum. Şimdiden teşekkürler :) (Bütçe 500-600 lira)
Alabileceğin anakartı ben bulamadım hem ddr3 hem işlemci ile uyumlu yok.
Ramleri ddr4 yaparsan hem ileride yükseltilebilir hem tercih edebileceğin anakart sayısı dan fazla olur belki vardır ama ben bulamadım yani ddr3 ram ile Intel G4560 uyumlu anakart mevcut değil ya işlemciyi eski alacaksın ki hiç önermem yada ram i yeni alacaksın.

http://www.vatanbilgisayar.com/arama/1151-anakart/200-500-tl-arasi/
Bir bak istersen eğer ramleri ddr4 yaparsan alabileceğin anakartlar

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı