500 TL Apple ürünleri için şarj standı önerisi

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Gece yatmadan önce iPhone, AirPods ve Watch'ı tek bir yerde kablo karışıklığı olmadan şarja takıp sabah tüm ekosistemi %100 dolu görmek istiyorum. Bunun gibi sade bir şey arıyorum ama bu kadar pahalı olmamalı. Ancak aklımda sorular var: Acaba 1000 ₺'lik ürün cihazlara zarar vermezken ucuz olan zarar verir mi?
İkinci soru: Telefon aksesuar dükkanından bir kılıf aldım ve bu kılıf kablosuz şarja uygun mudur emin değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece yatmadan önce iPhone, AirPods ve Watch'ı tek bir yerde kablo karışıklığı olmadan şarja takıp sabah tüm ekosistemi %100 dolu görmek istiyorum. Bunun gibi sade bir şey arıyorum ama bu kadar pahalı olmamalı. Ancak aklımda sorular var: Acaba 1000 ₺'lik ürün cihazlara zarar vermezken ucuz olan zarar verir mi?
İkinci soru: Telefon aksesuar dükkanından bir kılıf aldım ve bu kılıf kablosuz şarja uygun mudur emin değilim.

iPhone + Apple Watch + AirPods için Belkin BOOST UP CHARGE Üçü Bir Arada Kablosuz Şart Aygıtı - Beyaz Hocam bildigim kadariyla 1000 TL'den asagi bulamazsiniz bu en ucuzu applen kendi sitesinde satiliyor zaten. Bu arada meraktan soruyorum iPhone, AirPods, Apple Watch modeliniz nedir?

Sanırsam vergisini ödeseniz bile daha ucuza denk gelir bu arada cihazlarınıza sıkıntı vereceğini sanmam.
Bu da sizin baktığınıza benziyor.

Nasıl hocam kabloyu anlamadım pek. Nereden geçmesi lazım?
Ekran görüntüsü 2021-11-13 005435.png

Şu kısıma Watch'un kendi şarj kablosunu takıyorsunuz. İçeriye gizlenen bir kısım bırakmışlar alt kısma. Altta onu takabileceğiniz bir USB var. Yani siz yine prize tek kablo takıyorsunuz. Kendisini pek sevmem ama Hakkı Alkan incelemişti sanırım.

Eki Görüntüle 1213033

Şu kısıma Watch'un kendi şarj kablosunu takıyorsunuz. İçeriye gizlenen bir kısım bırakmışlar alt kısma. Altta onu takabileceğiniz bir USB var. Yani siz yine prize tek kablo takıyorsunuz. Kendisini pek sevmem ama Hakkı Alkan incelemişti sanırım.
Kendisini ben de sevmem ama bunu öğrendiğim iyi oldu. Gayet iyi açıkladın sağol yalnız aklıma takılan bir şey var acaba telefonu kılıfı ile beraber taksam şarj alır mı?

Kendisini ben de sevmem ama bunu öğrendiğim iyi oldu. Gayet iyi açıkladın sağol yalnız aklıma takılan bir şey var acaba telefonu kılıfı ile beraber taksam şarj alır mı?
Kılıf arka kısmında yüzük gibi tutacaklardan olan bir kılıf değilse alır hocam. Veya metal desenleri olanlardan falan.

PS: Amazon olması avantaj. Alıp dene, beğenmezsen iade edersin.

Kılıf arka kısmında yüzük gibi tutacaklardan olan bir kılıf değilse alır hocam. Veya metal desenleri olanlardan falan.

PS: Amazon olması avantaj. Alıp dene, beğenmezsen iade edersin.
O zaman dediğine göre bu sorun çıkartmaz.
WhatsApp Image 2021-11-13 at 01.03.37 (1).jpegWhatsApp Image 2021-11-13 at 01.03.37.jpeg

Geri
Yukarı