500 TL boş kasa önerisi

Bütçe
500
Firma ile görüştüm eğer kargo konusunda destek verebilirler ise satın alacağım çok güzel bir kasa yalnız anakartı destekler değil mi. Sorun yaşamak istemiyorum işin doğrusu
Üzerinde kontrolcüsü mevcut, ben ilk olarak A320M ile kullandım ve RGB soketi yoktu, kasa üzerinde hemen Power tuşunun yanında RGB LED efektlerini düzenlemek için tuş bulunmakta. Sorun olursa etiketleyebilirsiniz. Her firma satabiliyor kasayı, ben kendi siteleri olan Teknobiyotik üzerinden aldım ve kargo parası biraz fazla geldi, onun dışında kasa ile ilgili sorunum yok.

NOT: Filtreleri yıkadıktan sonra kendi hallerinde kurusun, sıcak üfleterek veya Güneş'e maruz bırakmayın.

Merhaba Arkadaşlar,

Microatx anakart var bende fakat bilgisayar kasamdaki hava sirkülasyonu verimli değil bu nedenle 500 tl ye kadar boş bilgisayar kasası önerilerinizi almak istiyorum. Ayrıca microatx anakart, Atx kasalarla uyumlumu bu konuda aydınlatırsanız sevinrim.

Not: Technopat sitesinin mobil uygulaması varmıdır.

Bu modeli öneririm:

Bu modeli öneririm:

Bu Kasa 2. ci Sırada olsun eğer alamazsam bunu alırım yüksek bir ihtimal ile
Üzerinde kontrolcüsü mevcut, ben ilk olarak A320M ile kullandım ve RGB soketi yoktu, kasa üzerinde hemen Power tuşunun yanında RGB LED efektlerini düzenlemek için tuş bulunmakta. Sorun olursa etiketleyebilirsiniz. Her firma satabiliyor kasayı, ben kendi siteleri olan Teknobiyotik üzerinden aldım ve kargo parası biraz fazla geldi, onun dışında kasa ile ilgili sorunum yok.

NOT: Filtreleri yıkadıktan sonra kendi hallerinde kurusun, sıcak üfleterek veya Güneş'e maruz bırakmayın.

Kargo firma sıkıntısı var hangisini aradıysam sorun çıkarmaktan başka birşey yapmıyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi kargo efendim?

Benim iş yerim magnezyum üretimi yapan bir tesis haliyle kırsal alana yayılmış büyük bir fabrika burayada sadece aras kargo geliyor haricinde diğer kargo firmaları gelmiyor aradığım bütün satış firmaları aras kargo ile anlaşmamız yok diyorlar

Benim iş yerim magnezyum üretimi yapan bir tesis haliyle kırsal alana yayılmış büyük bir fabrika burayada sadece aras kargo geliyor haricinde diğer kargo firmaları gelmiyor aradığım bütün satış firmaları aras kargo ile anlaşmamız yok diyorlar
Teknobiyotik anlaşmayı bitirmediyse bakmanızda fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı