500 TL bütçe ile fare önerisi

Para varsa Rival 3 yoksa eğer.

ASUS TUF Gaming M3 Aura​

Asus

İkisi de alınmaz.

Şu M808 bile TUF m3'ü sensör olarak tokatlıyor :D gerçi ikisinin de fiyatını hak etmediğini düşünüyorum ya neyse. 3327 bir fare için bence en fazla 350-400 lira falan verilebilir. Yakın zamanda bende M808 öneriyordum N11 üzerindeki son stoku bir arkadaş aldıktan sonra 100 TL zam yedi.

Rival 3'ü de ben anlatmayayım bir zahmet kendin araştır öğren.

Bu arada beğenmedim basmışsın. Teşekkürler seninle benim aramdaki fark böyle böyle belli oluyor. Ben sen yanlış bir öneri yaptığın için basmıştım sen ise sadece beğenmedim bastığım için geri basmışsın.

Hadi iyi sosyaller.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biraz bakındım Logitech G G102'yi buldum sizce bu alınır mı, alınmaz ise hangi fareleri önerirsiniz?
G102 kronik çift tıklama sorunu olan bir mouse. Çok büyük ihtimalle sorun yaşatır orta vadede. O nedenle tavsiye etmem. 500 TL biraz kısıtlı bir bütçe bilemiyorum ben Sensei Ten aldım yakın zamanda bütçe olarak biraz aşıyor ama o fiyata belki g300s önerebilirim. Uzun süre kullanmıştım sıkıntı yaşamadan. LoL oynadığım için sağ tuş yıpranmıştı artık yıllar sonra, o nedenle değiştirmek zorunda kalmıştım. Hala 500 lira bandında geziniyor mouse. Tabi yılların mouse’u ama o fiyata bana hala iyi geliyor.

İkisi de alınmaz.

Şu M808 bile TUF m3'ü sensör olarak tokatlıyor :D gerçi ikisinin de fiyatını hak etmediğini düşünüyorum ya neyse. 3327 bir fare için bence en fazla 350-400 lira falan verilebilir. Yakın zamanda bende M808 öneriyordum N11 üzerindeki son stoku bir arkadaş aldıktan sonra 100 TL zam yedi.

Bu arada beğenmedim basmışsın. Teşekkürler seninle benim aramdaki fark böyle böyle belli oluyor. Ben sen yanlış bir öneri yaptığın için basmıştım sen ise sadece beğenmedim bastığım için geri basmışsın.

Hadi iyi Sosyaller.

Hocam araştırdığım her tarafta çoğunluk Rival 3'ten memnun ve tavsiye ediliyor sizin ne gibi musibetiniz oldu acaba Rival 3 ile taş gibi mouse.

İkisi de alınmaz.

Hadi iyi Sosyaller.

Sensör mü :D hocam yapmayın Allah'ın aşkına şahine Mercedes motoru takmış Audi ile yarıştırıyorsunuz :D

Hocam araştırdığım her tarafta çoğunluk Rival 3'ten memnun ve tavsiye ediliyor sizin ne gibi musibetiniz oldu acaba Rival 3 ile taş gibi mouse.

Çoğunluk her zaman doğruyu mu bilir? Gerçi her malın seveni var işte ne yaparsın.

Ben daha çok kendinin araştırmasını tavsiye ederdim ya neyse.
-Lod sorunu.
-Scroll tuşu sorunu.
-Şu anki fiyatına göre sensörü yetersiz. Alternatifleri daha üst sensörler kullanıyorlar.
-Sağ sol Click'lerde zippy diye bir anahtar kullanmışlar güya ömrü 60M tıklama ama pek inanılası değil.
-Kauçuk kablo kullanılmış.

Lod sorunlu fare almak isteniyorsa da V2 mini bakılabilir 30-40 TL falan daha ucuz.

Kısaca şişirilmiş bir balondur. Sırf marka diye gözünüzü boyuyorlar.

Daha da uzatılabilir ama gereği yok.

Sensör mü :D hocam yapmayın Allah'ın aşkına şahine Mercedes motoru takmış Audi ile yarıştırıyorsunuz :D

Sen şahin hangisi Audi hangisi karıştırmışsın. Bak şuradan sensörler arasındaki farklara (3327-3325)

Tuf M3 farede övebileceğim tek şey belki de Kailh Switch kullanmaları olur. M808 de Huano Switch var.

Son düzenleme:
Çoğunluk her zaman doğruyu mu bilir? Gerçi her malın seveni var işte ne yaparsın.

Ben daha çok kendinin araştırmasını tavsiye ederdim ya neyse.
-Lod sorunu.
-Scroll tuşu sorunu.
-Şu anki fiyatına göre sensörü yetersiz. Alternatifleri daha üst sensörler kullanıyorlar.
-Sağ sol Click'lerde zippy diye bir anahtar kullanmışlar güya ömrü 60M tıklama ama pek inanılası değil.
-Kauçuk kablo kullanımış.

Lod sorunlu fare almak isteniyorsa da V2 mini bakılabilir 30-40 TL falan daha ucuz.

Kısaca şişirilmiş bir balondur. Sırf marka diye gözünüzü boyuyorlar.

Daha da uzatılabilir ama gereği yok.

Sen şahin hangisi Audi hangisi karıştırmışsın. Bak şuradan sensörler arasındaki farklara (3327-3325)

TUF M3 farede övebileceğim tek şey belki de Kailh Switch kullanmaları olur. M808 de Huano Switch var.

Dostum 2 seneden beri Rival 3 kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkartmadı. Hala ilk gün gibi bayağı sensörleri falan sağlam uzatmıssın konuyu hocam. Sensör muhabbetine. Konuyu bu kadar uzatmaya gerek de yok aramız acısından. Eminim ki senin gösterdiğin mouselerde iyidir fakat bu işe bu kadar kasmayada gerek yok. Zaten arkadaşlar araştırırlarsa Rival 3'ün güzel mouse oldugunu anlarlar. Şu son zamlardan dolayı fiyatı epey arttı evet. Ben Valorant, LoL, CS tarzı oyunları oynuyorum uzun zamandan beri bir sorun çıkartmadı. Alınır mı? Derseniz ise indirimi bekleyin derim. Onun haricinde mouse dünya çapında sevilen bir mouse hiçbir konuda üzmez alacak arkadaslara tavsiyem hala Rival 3 tür.

Dostum her özelliği iyi olan ürünler satın alınsaydı vay halimize. Şöyle örnekte verebilirim konumuza Xiaomi Mi 11 Ultra iPhone 12'den her türlü daha iyi özelliklere sahiptir ama Kore getirsen telefonları gözünü kırpmadan 12'yi alır çünkü iPhone. iPhone'dur sadece örnek verdim. Ama arkadaşımız sağır olabilir hiçbir şeyi duymuyor çünkü🤷‍♂️

İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Dostum 2 seneden beri Rival 3 kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkartmadı. Hala ilk gün gibi bayağı sensörleri falan sağlam uzatmıssın konuyu hocam. Sensör muhabbetine. Konuyu bu kadar uzatmaya gerek de yok aramız acısından. Eminim ki senin gösterdiğin mouselerde iyidir fakat bu işe bu kadar kasmayada gerek yok. Zaten arkadaşlar araştırırlarsa Rival 3'ün güzel mouse oldugunu anlarlar. Şu son zamlardan dolayı fiyatı epey arttı evet. Ben Valorant, LoL, CS tarzı oyunları oynuyorum uzun zamandan beri bir sorun çıkartmadı. Alınır mı? Derseniz ise indirimi bekleyin derim. Onun haricinde mouse dünya çapında sevilen bir mouse hiçbir konuda üzmez alacak arkadaslara tavsiyem hala Rival 3 tür.

İyi sosyaller.

Her malın seveni...

İşte bundan dolayı uzun uzun açıklama yazmıyorum. Duvara anlatsam sonuç alırdım bu Rival 3/G102-203 öneren arkadaşlara etki etmiyor.

İyi sosyaller hocam.

@Hyuuga Neji hocam anlatmayı sen dene istersen bir tur daha :D

Mouse konusuna telefon örneği veriyor bir de yerim seni. :D

Bir de önerdiği ürünü Apple ile kıyaslıyor. Şu marka sevdanızdan kurtulun boşuna demiyorum gözünüzü boyuyorlar diye. Bu yorumu yazarken sağır değildim ama artık sana karşı sağır olacağım. İstersen gün içinde konu aç sor sosyal ahalisine Rival 3 alınır mı diye gelecek cevap belli.

Vaktimi başka arkadaşlara yardım ederek harcayacağım sana etki edemiyoruz maalesef.

Bu arada G300s öneren arkadaş gözümden kaçmış. G300s alınmaz.

Son düzenleme:
Her malın seveni...

İşte bundan dolayı uzun uzun açıklama yazmıyorum. Duvara anlatsam sonuç alırdım bu Rival 3/G102-203 öneren arkadaşlara etki etmiyor.

İyi Sosyaller hocam.

@Hyuuga Neji hocam anlatmayı sen dene istersen bir tur daha :D

Mouse konusuna telefon örneği veriyor bir de yerim seni. :D

Bir de önerdiği ürünü Apple ile kıyaslıyor. Şu marka sevdanızdan kurtulun boşuna demiyorum gözünüzü boyuyorlar diye. Bu yorumu yazarken sağır değildim ama artık sana karşı sağır olacağım. İstersen gün içinde konu aç sor sosyal ahalisine Rival 3 alınır mı diye gelecek cevap belli.

Vaktimi başka arkadaşlara yardım ederek harcayacağım sana etki edemiyoruz maalesef.

Bu arada G300s öneren arkadaş gözümden kaçmış. G300s alınmaz.

Dostum her özelliği iyi olan ürünler satın alınsaydı vay halimize. Şöyle örnekte verebilirim konumuza Xiaomi Mi 11 Ultra iPhone 12'den her türlü daha iyi özelliklere sahiptir ama Kore getirsen telefonları gözünü kırpmadan 12'yi alır çünkü iPhone. iPhone'dur sadece örnek verdim. Ama arkadaşımız sağır olabilir hiçbir şeyi duymuyor çünkü🤷‍♂️

İyi sosyaller.
Telefon örneği mi veriyorsun? İlginç. Rival 3 dünya çapında kullanılan bir mouse bile değil. Dünya çapında değil Türkiye çapında enayi malı olarak değerlendirilir. ABD'de Rival 3 kullanan zor görürsün. Kanada'da falan da. LOD sorunları ve click sorunları ile boğuşur. Araştırırsanız diyor bir de. İlginç. Forumda araştırmanı tavsiye ederim biraz.

Telefon örneği mi veriyorsun? İlginç. Rival 3 dünya çapında kullanılan bir mouse bile değil. Dünya çapında değil Türkiye çapında enayi malı olarak değerlendirilir. ABD'de Rival 3 kullanan zor görürsün. Kanada'da falan da. Lod sorunları ve Click sorunları ile boğuşur. Araştırırsanız diyor bir de. İlginç. Forumda araştırmanı tavsiye ederim biraz.

Her malın bir kullanıcısı olur ve bu malı o kişi kullandı diye enayi olması biraz tuhaf doğrusu bu fiyat bandında Rival 3 evet kendi ayağına kurşun sıkmak gibidir doğrudur ona lafım yoktur ama sırf o malı kullandı diye birisine enayi demeniz bence "benim iyi bir mouse var sizin kötü mü enayisiniz olum" gibi bir üsten bakıştır bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı