500 TL direksiyon seti tavsiyesi

Ordu.
@Tek7HackDedi Hocam Ordu'da bulunmuyor Momo. 250'ye V5H buldum alayım mı?
Snopy ürünleri şahsen tercih etmezdim. ETS'de çok rahatsız olacaksınız. Yarış oyunları için incelemelerine bakıp karar verebilirsiniz. Eğer daha fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız pek de seçenek yok zaten. :) Ben de ETS2 için bir set istiyorum fakat cidden 2. el bir DFGT 700-800 lira bandında. Değer fakat gerek yok. Düşerse fiyatları ya da rakibi bir direksiyon modeli çıkarsa satın alırım.

Dandik direksiyonlara para vermeyin, paranıza yazık. Gerekiyorsa gamepad alın gene onlara para vermeyin. Logitech Momo veya Logitech DFGT tavsiye ederim. Bunlar da fiyatları sebepsiz yere 3 katına çıktı, bunlara da bu paralar verilmez aslında. Ben de çok istiyorum direksiyon almak ama, coğrafya işte.

Hocam çok birşey istemiyorum direksiyon hissiyatı olsun yeter.

Ben geçen sene Logitech Formula almıştım 140 liraya. 180 derecelik direksiyonlarda hiçbir direksiyon hissiyatı yok ya. F1 arabalarının direksiyonları bile 360 derece dönüyor, biz bildiğin oyuncak gibi şey kullanıyoruz. Assetto Corsa'da drift atarken çok kötü oluyor 180 derece ile.

Bütçenizi artırabilirseniz Logitech DFGT 2. ellerine bakın, en azından 900 derece direksiyonu var.

Ben geçen sene Logitech Formula almıştım 140 liraya. 180 derecelik direksiyonlarda hiçbir direksiyon hissiyatı yok ya. F1 arabalarının direksiyonları bile 360 derece dönüyor, biz bildiğin oyuncak gibi şey kullanıyoruz. Assetto Corsa'da drift atarken çok kötü oluyor 180 derece ile.

Bütçenizi artırabilirseniz Logitech DFGT 2. ellerine bakın, en azından 900 derece direksiyonu var.
Hocam öyle eğlencesine arıyorum zaten.
180'e güzel bir seçenek gibi duruyor siz ne dersiniz?

Geri
Yukarı