500 TL Ekran Kartı Önerisi

Bit daha önemlidir. Bunu şöyle düşün. Otobanda yanında birçok araba ile gidiyorsun ve çıkış olarak 2 adet tünel görüyorsun. Arabalar o tünellerden geçerken yavaşlamak zorunda kalıyor. Başka bir otobanda gidiyorsun ve karşına 3 adet aynı yola çıkan tüneller gözüküyor. Bu sefer arabalar hiç yavaşlamak zorunda kalmıyor ve senin gideceğin yol 2.5 saat ise 2 saate düşüyor.
3 Tünel 128+128+128=384 bit
2 Tünel 128+128=256 bit

Anladım şimdi teşekkürler.

R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

750W psu istiyor diyorlar ama doğrumudur bilgisi olan? 450w var bende.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Kartı aldım ancak çalışdıramadım bir türlü, biri yardım ederse sevinirim :)

Power 650W onda sorun olduğunu sanmıyorum, yanlız kartta çift güç girişi var ikisinidemi bağlamak lazım acaba?
Kartı iyice otutturduğundan emin ol PSU yeterli gibi gözüküyor belki güç bağlantılarını yapmadın yada eksik taktın bi' kontrol et. Yine olmazsa resim atmalısın.

Kartı aldım ancak çalışdıramadım bir türlü, biri yardım ederse sevinirim :)

Power 650W onda sorun olduğunu sanmıyorum, yanlız kartta çift güç girişi var ikisinidemi bağlamak lazım acaba?

Tabikide 2 güç girişinide bağlayacaksınız. Çalışmaması normal. Yalnız ilk mesajınızda psunuzun 450 watt olduğunu yazmışsınız. Kartı takmadan önce kontrol edin gereken psu gücünü. Aksi takdirde bileşenlerinize zarar verebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı