500 TL ekran kartı ve RAM önerisi

İşlemcisi Skylake değil eski bir işlemci. :D Konuya gelecek olursak 130 TL' ye RAM ve PSU yetiyorsa GTX 950 alınmalı. (y)

Dosya Ekleri

• 700TL,.png
    700TL,.png
    46,6 KB · Görüntüleme: 89
O işlemci bu anakart ile uyumlu değil anakartın kendisi zaten LGA 1156 soket destekliyor.

Arkadaşım bu anakart ile upgrade pek iç açıcı bir sonuç çıkarmayacak gibi eğer yakında daha büyük bir bütçe edinirsen tam bir sistem toplayabilirsin.
O zaman arkadaş yanlış bilgi verdi galiba. Olabilir. @Seyit Ali ZENGİN sistemini tam söylesene.

İşlemcisi Skylake değil eski bir işlemci. :D Konuya gelecek olursak 130 TL' ye RAM ve PSU yetiyorsa GTX 950 alınmalı. (y)
PSU istemiyor arkadaş. Tek ekran kartı ve RAM.

Dediğimi anlamadınız "PSU yetiyorsa GTX 950 alınmalı" dedim. :sıkıldım:
Edit: Sistemini PSU dışında ayrıntılı bir şekilde belirtmiş neyi anlamadınız?

Asus GTX750 Ti STRIX GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı ekran kartı güncel gta5 kaldırabilir bir sürü testleri var

ama işlemciyi anlayamadım i5 3470 yoksa i5 6500 yoksa i5 4460 mı hepsi farkı ram frekansları istiyor i5 ddr4 istiyor i5 4460 ddr3 1600 mhz hız itiyor bütçene zorlasan 530 tlye alabilirsin

Kardeş o anakartın 750 Ti desteklediğini sanmıyorum ama iyi fikir. :=)

Ayrıca arkadaşın işlemcisi senin bahsettiklerinden hiçbiri değil çünkü onun bildiğin i5-650 işlemcisi var.

Arkadaşlar işlemci GTX 960 bile besleyecek kadar güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kingston HyperX XMP 8 GB DDR3 1600 MHZ CL9 tek modül RAM ve Msi R7 360 2 GB tam olarak 500 TL ediyor. Mantıklı bir seçim olacaktır.

Ne diyorsunuz siz, anakartın ekran kartı desteklememesi diye bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı