500 TL El konsolu önerisi

Nintendo DS konsolları dikkatimi çekti. Forum olarak korsana karşıyız. Ama malum böyle konsolların oyunlarını küçük şehirde yaşıyorsak bulmamız biraz zor. Bu cihazlara internet üzerinden oyun indirilebiliyor mu ? Ayrıca Bittboy alıcak olursam gümrükten geçişi vergilendirmesi falan nasıl olacak. 300 TL konsolun kendisi. Bir 300 TL daha ben mi ödeyeceğim.

Nintendo DS konsolları dikkatimi çekti. Forum olarak korsana karşıyız. Ama malum böyle konsolların oyunlarını küçük şehirde yaşıyorsak bulmamız biraz zor. Bu cihazlara internet üzerinden oyun indirilebiliyor mu ? Ayrıca Bittboy alıcak olursam gümrükten geçişi vergilendirmesi falan nasıl olacak. 300 TL konsolun kendisi. Bir 300 TL daha ben mi ödeyeceğim.
Kartları var. DS konsolları için bir ismi vardı ama şu anda tam hatırlayamıyorum. O kart içinde yüklü oyunlar oluyor veya o karta oyunu yükleyip oynayabiliyorsun. Sürümü denk getirmekti, oyunun dosyasını bulmaktı vs. derken çok zorlu oluyor bu işlem. Ama evet, korsan olarak internetten oyun indirip oynayabilirsiniz. Ki korsan dışında da bu oyunları orijinal olarak bir yerde bulup oynayabileceğinizi sanmıyorum.

Sanırım emülatör amacı ile ya 3000 serisi bir PSP cihazına geçeceğim. Ya da sup gibi bir konsol alacağım. Peki bu Vita cihazı nasıl emülatör konusunda biraz zorlarsam 2.el bir Vita alabilirim gibi gözüküyor.

Geri
Yukarı