500 TL en iyi 7.1 oyuncu kulaklığı önerisi

Var ben buldum

7.1 değil bu dostum

Knk şu nasıl indirime girmiş :Rampage RM-K3 CASHE PLUS USB 7.1 Rainbow Siyah Mikrofonlu Gaming Kulaklik | ITOPYA

2.el istemiyorum
Haklısın hocam ben yanlış bir ürün önermişim sana Rampage önermeyi unuttum kusuruma bakma. Mükemmel bir ürün Rampage hocam, evdeki tüm bilgisayar bileşenlerim Rampage markasından oluşuyor tavsiye ederim özellikle bu kulaklıktaki 7.1 olayı inanılmaz. O kadar gerçekci, tok bir 7.1 ses deneyimi yaşıyorum ki ister oyun olsun ister film izlerken olsun aldığım keyfi tarif edemem. Üstüne üstlük kulaklığı taktığımda ergonomisi o kadar iyi ki saatlerce kulağımda olmasına rağmen hiç bir ağrı veya terletme yapmıyor. Rainbow adından da anlaşılacağı gibi üzerindeki ışıklandırma özellikle karanlık ortamda inanılmaz güzel.

Dostum birkaç videosunu izledim çok övüyorlar ama hiçbir bilgim yok. Ne konuda dandikler söyleyebilir misin?

Ses mikrofon kalitesi dandik oluyor puslu ses veriyor genellikle ve çok hızlı bozuluyor 2-3 ay içinde elinde kalabiliyor. Kulaklığı övenler sponsorluk uğruna övenler genellikle. Tercih size kalmış biraz bekleyip bütçe de artırabilirsiniz.

Haklısın hocam ben yanlış bir ürün önermişim sana Rampage önermeyi unuttum kusuruma bakma. Mükemmel bir ürün Rampage hocam, evdeki tüm bilgisayar bileşenlerim Rampage markasından oluşuyor tavsiye ederim özellikle bu kulaklıktaki 7.1 olayı inanılmaz. O kadar gerçekçi, tok bir 7.1 ses deneyimi yaşıyorum ki ister oyun olsun ister film izlerken olsun aldığım keyfi tarif edemem. Üstüne üstlük kulaklığı taktığımda ergonomisi o kadar iyi ki saatlerce kulağımda olmasına rağmen hiçbir ağrı veya terletme yapmıyor. Rainbow adından da anlaşılacağı gibi üzerindeki ışıklandırma özellikle karanlık ortamda inanılmaz güzel.

Hocam :D sakin.

Ses mikrofon kalitesi dandik oluyor puslu ses veriyor genellikle ve çok hızlı bozuluyor 2-3 ay içinde elinde kalabiliyor. Kulaklığı övenler sponsorluk uğruna övenler genellikle. Tercih size kalmış biraz bekleyip bütçe de artırabilirsiniz.

Dalga geçmiş değilmi 🤦

Hocam mikrofonla işim yok ve o kadar dandik olacağını düşünmüyorum. Kulaklık ses performansı önemli benim için.

Haklısın hocam ben yanlış bir ürün önermişim sana Rampage önermeyi unuttum kusuruma bakma. Mükemmel bir ürün Rampage hocam, evdeki tüm bilgisayar bileşenlerim Rampage markasından oluşuyor tavsiye ederim özellikle bu kulaklıktaki 7.1 olayı inanılmaz. O kadar gerçekçi, tok bir 7.1 ses deneyimi yaşıyorum ki ister oyun olsun ister film izlerken olsun aldığım keyfi tarif edemem. Üstüne üstlük kulaklığı taktığımda ergonomisi o kadar iyi ki saatlerce kulağımda olmasına rağmen hiçbir ağrı veya terletme yapmıyor. Rainbow adından da anlaşılacağı gibi üzerindeki ışıklandırma özellikle karanlık ortamda inanılmaz güzel.

Dalga geçecek başka birini bul burası yeri değil.

Dalga geçmiş değilmi 🤦

Hocam mikrofonla işim yok ve o kadar dandik olacağını düşünmüyorum. Kulaklık ses performansı önemli benim için.

Dalga geçecek başka birini bul burası yeri değil.
Dalga geçmek maksadıyla yazmadım, tavsiye konusu açıyorsunuz ama verilen tavsiyelere karşılık ben buldum diyorsunuz. Dandik markalar önermeyin diyorsunuz dandik marka ürün atıyorsunuz, demek ki hangi markaların sizin deyiminizle dandik olduğundan bir habersiniz. Bilmemek ayıp değil tabi ki ama kendinizle çelişiyorsunuz. Madem tavsiyelere kulak asmıyorsunuz bende sizin düşüncenize göre yorum yapıyorum. Bütçenizin belli olduğunu biliyorum buna lafım yok herkesin yüksek bütçesi olacak diye bir kuralda yok bende size bütçeniz dahilinde ürün öneriyorum zaten. Yüksek bütçeniz olsa da Rampage, James Donkey , Gamepower gibi markaların daha pahalı ürünleri de var yine önerilmez. Acıtasyon yapar gibi konuşmayın.

Dalga geçmek maksadıyla yazmadım, tavsiye konusu açıyorsunuz ama verilen tavsiyelere karşılık ben buldum diyorsunuz. Dandik markalar önermeyin diyorsunuz dandik marka ürün atıyorsunuz, demek ki hangi markaların sizin deyiminizle dandik olduğundan bir habersiniz. Bilmemek ayıp değil tabii ki ama kendinizle çelişiyorsunuz. Madem tavsiyelere kulak asmıyorsunuz bende sizin düşüncenize göre yorum yapıyorum.

Ya ben nereden bileyim YouTube'da öneriyorlar param olsa ve kaliteden anlasam bu formu açmazdım emin ol.

Geri
Yukarı