500 TL fare önerisi

Bütçe
500

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, CS:GO oynuyorum ve şu an kullandığım mouse artık tam algılamıyor takılma, tepkime bozukluğu gibi şeyler hissediyorum. 500 TL civarında CS:GO için mouse önerisi söyler misiniz? Orta büyüklükte ele sahibim, küçük veya çok büyük mouse modelleri söylemezseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Set olarak iyi gibi geldi fiyat bana. Ama iki üründe 7 8 yıllık ürünler. Eğer kulaklığınızdan memnunsanız sadece mouse ihtiyacınız varsa daha güncel sensörlü bir mouse almanızı tavsiye ederim.
Kulaklığımdan memnumun ve sadece mouse ihtiyacım var fakat pek hakim olmadığım için piyasaya sadece marka isimleri biliyorum modelleri hiç bilmiyorum. 500 tl'ye kadar bir bütçem var mouse için ve hangisini alsam inanın bilmiyorum. Oynadığım tek oyun cs:go günde en az 7 saatimi ayırıyorum beni cs'de mağdur etmeyecek bir mouse arıyorum.

Kulaklığımdan memnumun ve sadece mouse ihtiyacım var fakat pek hakim olmadığım için piyasaya sadece marka isimleri biliyorum modelleri hiç bilmiyorum. 500 TL'ye kadar bir bütçem var mouse için ve hangisini alsam inanın bilmiyorum. Oynadığım tek oyun CS:GO günde en az 7 saatimi ayırıyorum beni CS'de mağdur etmeyecek bir mouse arıyorum.

Anladım hocam. Ben oyunlarda G502 lightspeed, ofiste Basilisk'i kullanıyorum. Basilisktende çok memnunum oyun performansından ama çıkıntı hoşunuza gitmediği için bir şey diyemeyeceğim.

Logitech sensörlerini çok beğeniyorum ben aşağıya bir ürün bırakıyorum incelemesine bakabilirsiniz.

Anladım hocam. Ben oyunlarda G502 lightspeed, ofiste Basilisk'i kullanıyorum. Basilisktende çok memnunum oyun performansından ama çıkıntı hoşunuza gitmediği için bir şey diyemeyeceğim.

Logitech sensörlerini çok beğeniyorum ben aşağıya bir ürün bırakıyorum incelemesine bakabilirsiniz.

Bu güzel gözüküyor hocam, inceleyeceğim teşekkür ederim

Geri
Yukarı