500 TL fiber modem tavsiyesi

Onlar biraz pahalı değil mi? 1400'den başlıyor.

Almışken daha iyi almak daha mantıklı uzun süre kullanmak için.
Türk Telekom interneti anlaşma yaptığın hızda veriyor mu?

Şu an fiber olmadığı için aslında hayır. Onlara ait kısımda verıyorlar 50 Mbps'ye taahhüt ettik. Ankastrede verıyorlar eve kadar gelmiyor o hız evde 40 Mbps alıyom. Fiber gelecek zaten 2021 başında kullanmaya başlayacağım. Modemimde SNR değerini düşürünce 50 Mbps alıyom.

Türk Telekom ekstradan fiber modeme izin veriyor. Ben arayıp sorduğumda bana kullanabilirsiniz dediler. Fiber gelceği için daha güçlü bir router aldım fiberde kullanamak için öyle bir şey yoksa yalan söyledilerse. Müdürlüğe şafak operasyonu yaparım.

ASUS routerlara bak. Wi-Fi 6 teknolojisi acayip güzel.
Bizde TT FTTB var kendi modemleri rezalet ve elimde modem var. Ona rağmen başka modeme izin verilmediği için mecburen verilen modemi kullanıyorum. Elimdeki modemi de Router olarak bağladım.

Bizde TT fttb var kendi modemleri rezalet ve elimde modem var. Ona rağmen başka modeme izin verilmediği için mecburen verilen modemi kullanıyorum. Elimdeki modemi de router olarak bağladım.

Bana kullanabilirsiniz dediler. Eve FTTH gelecek bizim. Benim routerı direkt GPON cihazdan Ethernet kablosu ile kullanan gördüm.
Arkadaşlar modem tavsiyesi verecek misiniz? :D.

ASUS routerlara bakabilirsin. Wi-Fi 6 destekli olanlara.

Bana kullanabilirsiniz dediler. Eve FTTH gelecek bizim. Benim routerı direkt GPON cihazdan Ethernet kablosu ile kullanan gördüm.
Kullanıcı adı şifreyi falan nasıl gireceksiniz ki? Ben de modemi bağlarım ama nasıl çalıştıracaksınız ki?

Bir de Wi-Fi 6 Türkiye için çok gereksiz değil mi? Zaten 5GHz ile 200-300Mbps çok rahat alınıyor ve bu hızların üstünü kullanan pek kişi yok.

Kullanıcı adı şifreyi falan nasıl gireceksiniz ki? Ben de modemi bağlarım ama nasıl çalıştıracaksınız ki?

Benim routerda gösteriyor burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VDSL kullanıcı adı aynı olursa zaten ben biliyorum. Vermeme gibi bir lüksleri yok.

1000 TL'den başlıyor bütçen varsa önerimdir. Oyun falan oynuyorsan güzel özellikleri var. Oyun oynamıyorsan AC destekli bir şey al yeterli.
Hocam şu an beni gerdiniz. Konu başlığında 500 TL yazıyorum bana gelip 1000 TL den başlayan cihazları tavsiye ediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı