500 TL FPS için mouse önerisi

Bütçe
500-550 TL

İ9Pro

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar profesyonel bir şekilde FPS oynuyorum fakat yeni bir fareye ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
19 cm uzunluk 8.5 cm en ve tutuş olarak palm tutuyorum.
Zowie mouselara bakabilirsin dostum kendim kullanmadım fakat genel profesyonel oyuncular kullanıyor 600TL bandında
Dostum maksimum 550 verebilirim.

Razer'a kötü diyorlar mouse olarak. Ne diyorsunuz? Ben de bunu düşünüyordum ama kötü yorum aldım.

Şahsen Razer deathhader Chroma kullanmış biri olarak Razer'ın dış malzemelerini hiç sevmem elim terlediğinde sürekli elimden kayardı ve yazılımı rezaletti ayrıca satın aldıktan 2 sene sonra çift tıklama sorunu başladı şu an Logitech G305 kullanıyorum razera göre çok daha iyi bana göre ve evet bende şahşen Razer'i sevmem.

Şahsen Razer deathhader Chroma kullanmış biri olarak Razer'ın dış malzemelerini hiç sevmem elim terlediğinde sürekli elimden kayardı ve yazılımı rezaletti ayrıca satın aldıktan 2 sene sonra çift tıklama sorunu başladı şu an Logitech G305 kullanıyorum razera göre çok daha iyi bana göre ve evet bende şahşen Razer'i sevmem.
Deathadder v2 de böyle bir sıkıntı olur mu ki acaba? Terlemeden dolayı şu anki mouse'um beni baya deli ediyor.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.
@AirJET el ölçülerime göre başka hangi mouse'u önerirsiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı