500 TL hoparlör önerisi

Aslında güzel bir hoparlör katılıyorum ama arkadaş belirttiği üzere sık sık metal dinliyormuş, ben de cayır cayır dinleyen biri olarak asla tavsiye etmiyorum. Ne gitarlar duyuluyor ne başka bir şey, metal dinleme zevkini itinayla öldürüyor. Özellikle bir hoparlör önerim yok ama bunu belirtmek istedim, naçizane bir tavsiyem imkanınız varsa bir teknoloji mağazasından hoparlörleri test etmek, daha sonra internetten araştırıp en ucuzunu almak olabilir.

Aslında güzel bir hoparlör katılıyorum ama arkadaş belirttiği üzere sık sık metal dinliyormuş, ben de cayır cayır dinleyen biri olarak asla tavsiye etmiyorum. Ne gitarlar duyuluyor ne başka bir şey, metal dinleme zevkini itinayla öldürüyor. Özellikle bir hoparlör önerim yok ama bunu belirtmek istedim, naçizane bir tavsiyem imkanınız varsa bir teknoloji mağazasından hoparlörleri test etmek, daha sonra internetten araştırıp en ucuzunu almak olabilir.
haklısınız bazı sololar duyulmuyor judas priest - beyond the realms of death parçası mesela solo hariç her şey duyuluyor (benim hoparlörde) yani garip birşey ben de anlam veremedim ama deneyip almakta da fayda var.
bu arada belirtmeyi unutmuşum PC hoparlörü olacak.

Bütçenin 50 Lira üstüne bunu önerebilirim.
Logitech Z313

350 lira daha çıkabilirsen daha güçlü ve daha temiz sese sahip olan bunu öneririm.
Logitech Z533

Sakın o tarz bluetooth hoparlörlere yönelme. İstediğin performansı bulamazsın. Onların kullanım amacı tamamen farklı, ince detayları alamazsın.

Geri
Yukarı