500 TL i5 3470 almak mantıklı mı?

oweNNNz

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta göründüğü gibi H61 anakarta 500TL'ye mantıklı mı?
Bir de bu işlemciye uygun ileriye dönük bir ekran kartı önerebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de bu işlemciye uygun ileriye dönük bir ekran kartı önerebilirseniz sevinirim.
O nesildeki işlemcilerle maksimum 1050Ti hadi olmadı RX570 seviyesi kartlara çıkarsınız üstü çok darboğaz yapar memnun etmez.

O nesildeki işlemcilerle maksimum 1050Ti hadi olmadı RX570 seviyesi kartlara çıkarsınız üstü çok darboğaz yapar memnun etmez.
Hocam onları bile taşımaz. GTX 760'la kullanırken darboğaz yapıyodu.
İ7-3770 almaya çalışın. En azından o sizi bir süre daha götürür.

Dolar bizi bitirdi bu dönemlerde bilgisayar almaya çalışanların Allah yardımcısı olsun, ayrıca bu işlemci ile Max GTX 770 diye yorumladım ben.

Dolar bizi bitirdi bu dönemlerde bilgisayar almaya çalışanların Allah yardımcısı olsun, ayrıca bu işlemci ile Max GTX 770 diye yorumladım ben.
aynen öyle teşekkür ederim bende isterim ryzen 5 5600lü sistemi ama şuan bütçe el vermiyor ekran kartını rx 570 takarsam ileridede komple sistemi yenilersem rx 570 bana yetecektir diye düşünüyorum

Birde İşlemciyi değiştirmek için bilgisayarcı 150 TL para istedi kendim değiştirebilirmiyim evde

Hocam onları bile taşımaz. GTX 760'la kullanırken darboğaz yapıyodu.

İ7-3770 almaya çalışın. En azından o sizi bir süre daha götürür.
İnternet üzerinde 1500 1600 TL bu parayıda 3. nesil bir işlemciye vermek bi tık mantıksız geldi

Peki önerebileceğiniz başka bir şey varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı