500 TL işlemci önerisi

Yaklaşık 500-600 lira bandında bütçem var. İlk önce Intel Core i5-3470 almayı düşündüm fakat eski bir işlemci olduğu için almamaya karar verdim. Önerilerinizi bekliyorum.

Bulunduğun yerdeki dükkanlara araştır ama alma. Alırken çöp satarken elmas yaptıkları için dükkanlara pek gitmiyorum. Sitelere bak. i5-4440 var elimde uyarsa yaz.

Genelde bu civarda fiyatlarda satılıyor. Ederi bu mu tartışılır ama diğer ilanlarla da karşılaşır.

Son düzenleme:
Bulunduğun yerdeki dükkanlara araştır ama alma. Alırken çöp satarken elmas yaptıkları için dükkanlara pek gitmiyorum. Sitelere bak. i5-4440 var elimde uyarsa yaz.

Genelde bu civarda fiyatlarda satılıyor. Ederi bu mu tartışılır ama diğer ilanlarla da karşılaşır.
Benim bütçeyi biraz aşıyor ama şu da çok uygun gibi.

2200 bütçem var, ekran kartını GT 1030 düşünüyorum. Anakart yukarıda belirttiğim şekilde ama tabii ki sizin de fikirlerinizi istiyorum.

Asus GeForce GT1030 GDDR5 OC 2GB 64Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da yabundan al ya da 2. el birhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-radeon-rx-550-2-gb-oc-128bit-ekran-karti-1035243336/detay bunu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı