500 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
Forumda bununla ilgili konular vardı. Fakat biraz daha güncel olsun istedim. 300-500₺ bandında sporda kullanmak için bir şeyler arıyorum. (spor salonu müzikleri malum :)) belki arada markete falan giderken kullanabileceğim bir şeyler. Çok profesyonel olmasın. Fakat kötü de olmasın. Belki biraz çok. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baseus Encok VM01. Çok memnunum. Şarj olarak 5-6 saat kullanılıyor mikrofon kalitesi de çok iyi.

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro kullanıyorum, zamanında 200 küsur TL'ye almıştım. Güncel olarak 550 TL bandında. Oldukça memnunum. Tek taraflı kullanma imkanı olsun, bağlantı hızı olsun, mikrofon kalitesi olsun benim işimi görüyor. Tek eleştirebileceğim yanı son seste biraz zayıf kalıyor fakat gene de oldukça yeterli.

Baseus Encok VM01. Çok memnunum. Şarj olarak 5-6 saat kullanılıyor mikrofon kalitesi de çok iyi.
Teşekkür ederim hocam. Fakat pek içime wsinmedi.
TaoTronics SoundLiberty 53 Pro kullanıyorum, zamanında 200 küsur TL'ye almıştım. Güncel olarak 550 TL bandında. Oldukça memnunum. Tek taraflı kullanma imkanı olsun, bağlantı hızı olsun, mikrofon kalitesi olsun benim işimi görüyor. Tek eleştirebileceğim yanı son seste biraz zayıf kalıyor fakat gene de oldukça yeterli.
Sizede teşekkür ederim hocam. Güzelmiş bu model.
Güzele benziyor. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı