500 TL kablosuz kulak üstü kulaklık önerisi

Soundcore Q10'dan başka seçeneğiniz YOK! Alternatif JBL T510BT var, fakat ikisi resmen ayrı sınıfta. JBL kulağın üzerinde duruyor, çevrelemiyor ve kulağın üzerine baskı yaptığı için 10 dakikada falan kulağımı acıtıyor. Q10 kulak çevreliyor ve padleri çok daha kaliteli, yumuşacık.

Ayrıca Q10'un edebiyete kadar dayanan bir pil ömrü var. En son 2 hafta önce şarj ettim yanlış hatırlamıyorsam, daha %90'a düşmedi. 2 ayda bir falan şarj ediyorum.
Aldığınızda ilk gün kafanızda biraz ağır hissettirebilir, alışıyorsunuz ama.
Merak ettiğiniz başka konular hakkında da bilgilendirebilirim.

Soundcore Q10'dan başka seçeneğiniz yok! Alternatif JBL T510BT var, fakat ikisi resmen ayrı sınıfta. JBL kulağın üzerinde duruyor, çevrelemiyor ve kulağın üzerine baskı yaptığı için 10 dakikada falan kulağımı acıtıyor. Q10 kulak çevreliyor ve padleri çok daha kaliteli, yumuşacık.

Ayrıca Q10'un edebiyete kadar dayanan bir pil ömrü var. En son 2 hafta önce şarj ettim yanlış hatırlamıyorsam, daha %90'a düşmedi. 2 ayda bir falan şarj ediyorum.
Aldığınızda ilk gün kafanızda biraz ağır hissettirebilir, alışıyorsunuz ama.
Merak ettiğiniz başka konular hakkında da bilgilendirebilirim.

Tamam reis niye kızıyon :D

Soundcore Q10'dan başka seçeneğiniz YOK! Alternatif JBL T510BT var, fakat ikisi resmen ayrı sınıfta. JBL kulağın üzerinde duruyor, çevrelemiyor ve kulağın üzerine baskı yaptığı için 10 dakikada falan kulağımı acıtıyor. Q10 kulak çevreliyor ve padleri çok daha kaliteli, yumuşacık.

Hâlâ JBL destekçisiyim. Aktif olarak kullanıyorum ve sadece ilk zamanlar başımın üstü ağrıyordu şu an hiçbir sorun yok. Yine de karar konu sahibine kalmış.

Tamam reis niye kızıyon :D
Hiddetlenmişim bir an :D kusura bakmayın. Azıcık bir fanboyluk durumu var bende, çok memnun olduğum için çevremdeki herkese aldırdım. Bende Q10, arkadaşımda Q20, sevgilimde Q30 var :D
Hâlâ JBL destekçisiyim. Aktif olarak kullanıyorum ve sadece ilk zamanlar başımın üstü ağrıyordu şu an hiçbir sorun yok. Yine de karar konu sahibine kalmış.
T510bt'nin Q10'a kıyasla olumlu yönleri hafif olması ve daha taşınabilir olması, bunu söylemeliyim. Q10 boyunda gezdirilmiyor. Ama malzeme kalitesi fark ediyor. Karar KS'nin :)

Hiddetlenmişim bir an :D kusura bakmayın. Azıcık bir fanboyluk durumu var bende, çok memnun olduğum için çevremdeki herkese aldırdım. Bende Q10, arkadaşımda Q20, sevgilimde Q30 var :D
Hocam bu kadar olunca acaba JBL'i satıp Q10 mu alsam diye düşünmeden duramadım. Gerçekten yapsam satıp değiştirdiğime değer mi?

T510BT'nin Q10'a kıyasla olumlu yönleri hafif olması ve daha taşınabilir olması, bunu söylemeliyim. Q10 boyunda gezdirilmiyor. Ama malzeme kalitesi fark ediyor. Karar Ks'nin :)

Amazon'da Q30'da güzel bir indirim var. Konu açmadım ama ilgili olanlar bakabilir.
https://www.amazon.com.tr/dp/B09FTFX1S5?tag=akakceprime-21&th=1

Hocam bu kadar olunca acaba JBL'i satıp Q10 mu alsam diye düşünmeden duramadım. Gerçekten yapsam satıp değiştirdiğime değer mi?
Değmez bence, pasif gürültü engelleme ve kafanıza yastık takmışsınız gibi hissettirdiği artıları olsa dahi hafifliğini ararsınız. Sizin modelinizde 3.5mm girişi yoksa değer ama. Şarjı bitince kablolu olarak kullanılabiliyor. O sayede oyun için de kullanabiliyor oluyorum.

Geri
Yukarı