500 TL kablosuz Kulaklık Önerisi

Serahsi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, özellikle müzik dinlemek için bir kablosuz kulaklık arıyorum. Daha öncesinde 1More omthing airfree kullanıyordum ve eksikleriyle dahi ses kalitesi ve bass olarak bana yeterli geliyordu. Kulaklığı kaybettim ne yazık ki :( şimdi daha önce kullandığım bu kulaklığın da üstüne çıkarak yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Birkaç fikrim var bunlar arasında gidip geliyorum. Fikriniz nedir? Başka önermek istediğiniz bir kulaklık var mı?
1- Soundpeats Air3: SoundPEATS Air3 Qualcomm QCC3040 ve aptX-Adaptive, 4-Mic ve CVC 8.0 gürültü azaltma, oyun modu kullanan kablosuz kulak içi Bluetooth V5.2 kulaklık,TrueWireless yansıma teknolojisi, kulak içi algılama, : Amazon.com.tr: Elektronik
2- TaoTronics SoundLiberty 53: TaoTronics SoundLiberty 53 Pro TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
3- Baseus W07 kulak içi Kulaklık (bütçemi zorluyor): Baseus Encok True Wireless Earphones W07 TWS Bluetooth Kulaklık Fiyatları
4-KZ S1D: KZ S1D Dinamik TWS Bluetooth 5.0 Kulaklık
Kulaklık slikonlu/slikonsuz fark etmez benim için önemli olan sadece kaliteli ses, yüksek ses ve yüksek bass. Bütçe olarak 400 TL civarında olsa benim için çok iyi olur Max 500 diyebilirim.

Son düzenleme:
Honor Magicearbuds. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. Memnunum. Bass için kesinlikle Poweramp gibi bir uygulama kullanmam gerekli. Orta yollu bir kulaklık. Hem bass hem de ses anlamında iyi. Burak Şolt'un incelemesini izleyebilirsin.

Geri
Yukarı