500 TL Kablosuz mouse önerisi

Cpt. Deadpool

Kilopat
Daha fazla  
A4Tech X7 farem bozulmaya başladığı için yeni mouse almak istiyorum. FPS oyunları çok oynayan biri değilim genelde TFT ve LoL oynuyorum ama yine de ms değeri yüksek bir mouse istemiyorum. 140 grama yakın şu an kullandığım mouse bu ağırlığa yakın bir mouse olursa alışmam kolay olur. 500 lira gibi bir bütçem var.

Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed Gaming mouse bütçeni arttırabilirsen bunu alabilirsin çok iyi bir mouse ben de kullanıyorum internette 800 900 TL civarı​

Gamenote MS1021W, Razer atheris. Bütçe artarsa Razer Orochi V2 modeline de bakılabilir.

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim. Gamenote ile ilgili fazla bir bilgi bulamadım ama önerdiğin Razer farelerin ikisi de yaklaşık 60 gram bunlar bana çok hafif gelir. Logitech G PRO Wireless kullanmıştım bir dönem, çok hafif geldiği için satmıştım, yine de güzel bir mouse bulamazsam ve hafif mouse a alışmam gerekiyor artık diye düşünmeye başlarsam önerilerine tekrardan bakacağım.

Öncelikle önerilerin için teşekkür ederim. Gamenote ile ilgili fazla bir bilgi bulamadım ama önerdiğin Razer farelerin ikisi de yaklaşık 60 gram bunlar bana çok hafif gelir. Logitech G PRO Wireless kullanmıştım bir dönem, çok hafif geldiği için satmıştım, yine de güzel bir mouse bulamazsam ve hafif mouse a alışmam gerekiyor artık diye düşünmeye başlarsam önerilerine tekrardan bakacağım.
GameNote MS1021W PMW3325 sensör kullanıyor ve biraz ağır bir görünüşü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı