500 TL kasa önerisi

Bütçe
300-500 TL

mastertnc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, herkese iyi forumlar

Aşağıdaki donanımlarla bir sistem toplamayı planlıyorum, sadece kasa konusunda bir karar veremedim. Fazla bilgim olmadığı için açıkçası hangi kasanın bu sisteme uyumlu olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok. Kasa için bütçem 300-500 TL arasıdır. Bu arada toplamayı düşündüğüm sistem için de yorumlarınızı beklerim, ayrıca internetteki montaj videolarını takip ederek sizce bu sistemi tek başıma kurabilir miyim? Hiç tecrübem yok bu konuda, şimdiden teşekkürler

İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X AM4 + Wraight Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7 Nm
Anakart: Gigabyte B450M S2H
RAM: G.Skill (2x8) Ripjaws V Gaming 3200 MHz CL16
Ekran kartı: Galax GeForce 1650 Super ex (1 Click) 4 GB 128 Bit GDDR6
SSD: Samsung 860 EVO 250 GB
HDD: WD Blue 1 TB
Güç kaynağı: High Power 500W 80+ eco Bronze
Soğutucu: Snowman M.200
Monitör: Acer Nitro 21.5" QG221QBBi 1ms 75Hz HDMI, VGA Gaming monitör.

Edit: Yazmayı unutmuşum, amacım Online olarak CS:GO, LoL, DotA 2, Apex Legends oyunlarını oynamak, onun dışında orta-yüksek ayarlarda güncel hikayeli oyunları rahatça oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, herkese iyi forumlar

Aşağıdaki donanımlarla bir sistem toplamayı planlıyorum, sadece kasa konusunda bir karar veremedim. Fazla bilgim olmadığı için açıkçası hangi kasanın bu sisteme uyumlu olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok. Kasa için bütçem 300-500 TL arasıdır. Bu arada toplamayı düşündüğüm sistem için de yorumlarınızı beklerim, ayrıca internetteki montaj videolarını takip ederek sizce bu sistemi tek başıma kurabilir miyim? Hiç tecrübem yok bu konuda, şimdiden teşekkürler

İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X AM4 + Wraight Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7 Nm
Anakart: Gigabyte B450M S2H
RAM: G.Skill (2x8) Ripjaws V Gaming 3200 MHz CL16
Ekran kartı: Galax GeForce 1650 Super ex (1 Click) 4 GB 128 Bit GDDR6
SSD: Samsung 860 EVO 250 GB
HDD: WD Blue 1 TB
Güç kaynağı: High Power 500W 80+ eco Bronze

Edit: Yazmayı unutmuşum, amacım Online olarak CS:GO, LoL, DotA 2, Apex Legends oyunlarını oynamak, onun dışında orta-yüksek ayarlarda güncel hikayeli oyunları rahatça oynamak.
Ranker Cygnus v2 Beyaz Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Gaming Kasa tam mesh, mükemmel ve şık bir kasa.

Arkadaşlar merhaba, herkese iyi forumlar.

Aşağıdaki donanımlarla bir sistem toplamayı planlıyorum, sadece kasa konusunda bir karar veremedim. Fazla bilgim olmadığı için açıkçası hangi kasanın bu sisteme uyumlu olup olmayacağı konusunda bir fikrim yok. Kasa için bütçem 300-500 TL arasıdır. Bu arada toplamayı düşündüğüm sistem için de yorumlarınızı beklerim, ayrıca internetteki montaj videolarını takip ederek sizce bu sistemi tek başıma kurabilir miyim? Hiç tecrübem yok bu konuda, şimdiden teşekkürler.

İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X AM4 + wraight Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7 nm.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
RAM: G.Skill (2x8) Ripjaws V Gaming 3200 MHz CL16.
Ekran kartı: Galax GeForce 1650 Super ex (1 Click) 4 GB 128 Bit GDDR6.
SSD: Samsung 860 EVO 250 GB.
HDD: WD Blue 1 TB.
Güç kaynağı: High Power 500W 80+ eco Bronze.

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar, peki sizce sistem nasıl, bir kaç sene rahatlıkla götürür mü üzerinde değişiklik yapmadan ? ve bu sistemi tek başıma montaj yaparken sorun yaşar mıyım ?

Geri
Yukarı