500 TL Kasa VE Güç Kaynağı Tavsiye

vaermina

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasa ve güç kaynağı toplamında 500 TL tutacak bir şey arıyorum. 450 TL civarı olursa daha iyi olur. Kasa olarak tamam penceresi olsun ama devasa bir şey olmasın içinden bir ışık süzmesi gelsin yeter. USB portları ön tarafta olursa daha iyi olur. Fan sayısı ise en az 2 tane olursa sevinirim. Güç kaynağı ise sistemim şu şekilde olacak Ryzen 5 1400 RX 480 ikisini düşünüyorum. Bu arada sistemi İtopya üzerinden toplayacağım. Aklımda olan ikili Zalman Z3 Plus, Corsair VS 550W. Herkese teşekkür ederim.

VS serisi kronik sorunlu bir PSU'dur. Kasayı beğendiyseniz sıkıntı yok. Güç kaynağı olarak FSP tercih edebilirsiniz.
FSP FSP700-60AHBC 700W 80+ Atx Power Supply 12cm Fan (Aktif Pfc) En Uygun Fiyatlarla Bilisimport.com'da.

Corsair in aslında hiç bir ürünü sıkıntılı olmaz ama nasıl oluyor anlamadım. Çoğu sistemlerde Corsairin güç kaynağı kullanılır.
İtopya üzerinden tavsiye ederseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı