500 TL kasa ve soğutucu önerisi

Batuhanvalo55

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamı ve işlemcimin fanını değişmek istiyorum. Termal macun için Arctic MX-4 düşündüm.
500 lirayı çok geçmeyecek şekilde bir kasa ve AMD Ryzen 5 3600 için soğutucu önerir misiniz?

Bütçeye ikisi dahil mi? Öyleyse pek mümkün durmuyor, bütçeni arttırman gerekiyor.

Hiç geçemem dersen bunu alabilirsin kasa olarak.

Bütçeyi bu kasa ile yaklaşık 130 TL aşıyor ancak değecektir;
Arttırılamaz ise;
Soğutucu;
Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Soğutucuya daha çok bütçe ayırmak isterseniz.
Yoksa.
Kasa alternatif.
Ya da bütçeyi arttırıp kasayı N5 mf veya darkflash aquaris yapıp soğutucuyu da T6 alabilirsiniz.

DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe + Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 100₺ daha arttırarak bunu alın eğer alamam derseniz.
Bu kasaları tercih edebilirsiniz ama aquaris ve T6 Ultra alın bence.

Bütçeye ikisi dahil mi? Öyleyse pek mümkün durmuyor, bütçeni arttırman gerekiyor.

Hiç geçemem dersen bunu alabilirsin kasa olarak.

Toplamda 550-600 TL gibi bir miktar ödeyebilirim bunun içinde 50 liraya termal macunda var tabii ki.
Arttırılamaz ise;
Soğutucu;
Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu kasa pek hoşuma gitmiyor yahu ilk önerdiğiniz.
Arttırılamaz ise;
Soğutucu;

Bu kasa pek hoşuma gitmiyor yahu ilk önerdiğiniz.
Soğutucuya daha çok bütçe ayırmak isterseniz.
Yoksa.
Kasa alternatif.
Ya da bütçeyi arttırıp kasayı N5 mf veya darkflash aquaris yapıp soğutucuyu da T6 alabilirsiniz.

Soğutucu çok büyük ihtimalle Snowman T6 alacağım fakat kasada çok kararsız kaldım.
DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe + Snowman T6 Ultra 6 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 100₺ daha arttırarak bunu alın eğer alamam derseniz.
Bu kasaları tercih edebilirsiniz ama aquaris ve T6 Ultra alın bence.

Herkes aquarius neredeyse benim de o kasa görünüşü hoşuma gitmiyor. Neden bu kadar tutuluyor ki.

Herkes aquarius neredeyse benim de o kasa görünüşü hoşuma gitmiyor. Neden bu kadar tutuluyor ki.

Uzaktan kumanda ile RGB ışıklar ayarlanabiliyor üstüne üstlük hava akışı gayet güzel ön kısım mesh olduğundan dolayı, bu özellikler 400₺ gibi bir fiyatta bunlar çok iyi özellikler uzaktan kumanda ile RGB ayarlama olayı çoğu kasada bulunmayan bir özellik.

Uzaktan kumanda ile RGB ışıklar ayarlanabiliyor üstüne üstlük hava akışı gayet güzel ön kısım mesh olduğundan dolayı, bu özellikler 400₺ gibi bir fiyatta bunlar çok iyi özellikler uzaktan kumanda ile RGB ayarlama olayı çoğu kasada bulunmayan bir özellik.

RGB çok önemli değil benim içinde fiyatına oranla diğer kasalara göre hava akışı konusunda falan diğer kasalara göre daha mı önde diyorsunuz?

RGB önemli değilse Zalman T7 öneririm. Onda toz filtresi var.

O kasa çok şık önü de beyaz LED'li fanlar ile süslediğimizde mükemmel durur açıkçası elimdekini satıp almayı düşünmedim değil. :D

Geri
Yukarı