500 TL klavye önerisi

Bütçe
500

Tarik Yildirim

Hectopat
Klavye alacağım, başlıca istediğim özellikler:
-ASUS, Logitech, MSI bu markalardan biri olacak.
-RGB yazılım desteği olacak.
-Mekanik ya da membran fark etmez.
Arkadaşlar babamda G213 var ve izlenimlerim harika ama almışken her şeyi göz önüne alarak almak istiyorum. Sizce ne almalıyım? Alacak olursam da indirim ne zaman olur?
Oyun oynarım. Rust, PUBG ve yazılımcılık yaparım. Sizce ne almalıyım?
Bütçem Max 500.

Marka takıntısı niye? ASUS, Logitech, MSI gibi markaların her ürünü iyi değil.

Yazılım desteği bildiğim kadarıyla var, sessiz, mekanik Red Switch:

O fiyata istediğiniz markalarda mekanik klavye yok ve inanın bana bir mekanik bile deneyimleyince pişman olacaksınız. G513 veya G413e bulaşmayın switchleri kronik sorunlu. Redragon veya AOC gibi bir marka alınırsa çok çok daha iyi sonuç alınacaktır. Eğer illa o markalardan alınacaksa buyrun. Almanız gereken en düşük model budur

G213'e para vermeyin. Yerinizde olsam marka takıntısı yapmaz, kaliteli bir klavye alırdım. Ama siz bilirsiniz.

O klavyeyi aldım İtopya'dan ışıkları beni mutsuz etti şu anda iade sürecindeyim.

Ben aslı astarı olmayan ürünlerle zamanında çok sıkıntı çektim şimdi akıllandım zaten Logitech ürünlerinden de memnunum mousum var G203 ve yaklaşık 6 aydır memnunum ben SteelSeries ve Corsair'e de sıcak bakarım.
O fiyata istediğiniz markalarda mekanik klavye yok ve inanın bana bir mekanik bile deneyimleyince pişman olacaksınız. G513 veya G413e bulaşmayın Switch'leri kronik sorunlu. Redragon veya AOC gibi bir marka alınırsa çok çok daha iyi sonuç alınacaktır. Eğer illa o markalardan alınacaksa buyurun. Almanız gereken en düşük model budur.

Çok hoşuma gitti kalvye ama indirime ne zaman girer bir de bilek desteği harici alınabilir mi
Nasıl?

Üzgünüm Gamepower düşünmüyorum yine de teşekkürler.

Kardeşim AOC çok hoşuma gitti peki indirime ne zaman girer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı