500 TL klavye önerisi

Bütçe
550

eren13123407

Zeptopat
Daha fazla  
2016 yılından beri kullandığım Razer Blackwidow Chroma klavyemin zannedersem tuş ömürleri bitmeye başladı. Çoğu tuşu basmıyor. Bu nedenle yeni klavyeye ihtiyacım var ancak eskisi kadar bilgisayar ile haşır neşir değilim. Çok da vakit geçirmiyorum bu sebepten dolayı 500-550 TL'nin üstünde para vermek istemiyorum Razer'in sesli switchinden bıktığım için de red, brown vesaire sessiz Switch'li fiyatına göre kaliteli bir klavye arıyorum. Bilgisi olanlar yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ilk başta bu klavyenin red switchine karar kılmıştım ancak Gamepower hakkında pek iştah açıcı yorumlar olmadığı için soğumuştum ancak tekrar listeme girdi teşekkürler yorumun için.

Uzun zamandır kulaklığını kuıllanıyorum bir problem yok (dip ses hariç çünkü bu segment kulaklıkların hepsinde var). Klavyeyi arkadaş ortamamımdan 3 kişi aldı ben dahil ve çoğunluk Gamepower ürünleri kullanıyoruz. Fiyat olarak uygun ve performansları gayet başarılı bilgin olsun. Kendi fiyatında ki(giriş orta belki bir tık üst segment için) ürünler içerisinde en fiyat performans ekipmanlar Gamepower bence.

Geri
Yukarı