500 TL klavye önerisi

emirbykc

Hectopat
Merhaba, başlıktan da anlayabileceğiniz üzere maksimum 500 TL bütçe ile klavye arıyorum. Klavyeler hakkında bilgim kısıtlı ve aradığım özelliklerde varsa öneriniz beni çok memnun eder. Aradığım özellikler;

1. Mümkün olduğunca sessiz olması.
2. Mümkün olduğunca küçük olması, numpad kısmı olmasa da olur.
3. Gece kullanabilmek adına ışığı olması.

Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.

Razer Cynosa V2 kullanıyorum, sessiz ve ışığı yeterli fakat pek küçük olduğunu söyleyemeyeceğim. Cynosa V2 dışında isteklerinizi karşılayan çok fazla klavye yok ama, haberiniz olsun.

Razer Cynosa V2 kullanıyorum, sessiz ve ışığı yeterli fakat pek küçük olduğunu söyleyemeyeceğim. Cynosa V2 dışında isteklerinizi karşılayan çok fazla klavye yok ama, haberiniz olsun.
Razer Cynosa Lite olabilir. Biraz daha bütçe artarsa Cynosa V2 daha iyidir.
Cynosa V2,MSI Vigor GK30. G213 ve Warlock alınmaz.
Royal Kludge G87 vardı, stoğu tükenmiş.

Hepinize yorumları için teşekkür ederim. Ortak öneri Cynosa V2 gibi duruyor ama maalesef boyutu bana fazla büyük geldi. Boyut sorunum olmasa zaten aktif kullandığım klavyeyi kullanmaya devam ederim. Her ne kadar kalitesi soru işareti olsa da Warlock şuan tüm beklentilerimi karşılıyor gibi duruyor. Warlock sizce hiç mi tercih edilmemeli?

Hepinize yorumları için teşekkür ederim. Ortak öneri Cynosa V2 gibi duruyor ama maalesef boyutu bana fazla büyük geldi. Boyut sorunum olmasa zaten aktif kullandığım klavyeyi kullanmaya devam ederim. Her ne kadar kalitesi soru işareti olsa da Warlock şuan tüm beklentilerimi karşılıyor gibi duruyor. Warlock sizce hiç mi tercih edilmemeli?
Warlock'un tek artısı numpadi olmaması. Ben olsam tercih etmezdim.

Buna bakın isterseniz. Hem daha uygun fiyat olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı