500 TL klavye önerisi

Bütçe
500₺

efeaybi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim Trust 890 cada ömrünü yitirdikten sonra kendime yeni red Switch bir klavye alacağım. Amazon'da dropshiping yapan birisi uyguna %60'lık bir klavye satıyordu. Ben de ondan sipariş verdim ama bugün yazdığım mesajıma bile cevap yazmadı. Ben de başka birinden almayan karar verdim. Yoksa bu klavyeye dayanamam ben. Sizce ne almalıyım?

Not: TKL veya daha küçüğü olursa süper olur.

Klavye: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09MHN82KP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

@efeaybi

Merhaba. Benim Trust 890 cada ömrünü yitirdikten sonra kendime yeni red Switch bir klavye alacağım. Amazon'da dropshiping yapan birisi uyguna %60'lık bir klavye satıyordu. Ben de ondan sipariş verdim ama bugün yazdığım mesajıma bile cevap yazmadı. Ben de başka birinden almayan karar verdim. Yoksa bu klavyeye dayanamam ben. Sizce ne almalıyım?

Not: TKL veya daha küçüğü olursa süper olur.

Klavye: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09MHN82KP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Hocam merhaba. Kadıköyde bir yerde Gamepower Ogre red/blue Switch fark etmeksizin 550 TL'ye inmişti. Zorlarsan 500 TL'ye alabilirsin-kampanya devam ediyor mu bilmiyorum-.

@efeaybi

Hocam merhaba. Kadıköyde bir yerde Gamepower Ogre red/blue Switch fark etmeksizin 550 TL'ye inmişti. Zorlarsan 500 TL'ye alabilirsin-kampanya devam ediyor mu bilmiyorum-.
Berbat bir klavye. Bütçeye uygun diye alınmamalı.

Ne red Switch, ne de TKL/%60. hiçbir isteği karşılamıyor.

Berbat bir klavye. Bütçeye uygun diye alınmamalı.

Ne red Switch, ne de TKL/%60. hiçbir isteği karşılamıyor.

Hocam zaten ben ömürlük bir şey aramıyorum. Aramam zaten saçma olur uyguna günü kurtaracak bir ürün arıyorum ben. Ben Everest'in 50 TL'lik 1 ayda bozulan klavyelerinden değil de beni 1-1, 5 yıl götürecek bir klavye arıyorum zaten fazlasını değil.

O kadar dahi götürmeyebilir.

Trust GXT klavyemi 1,5 yıldır kullanıyorum ve tuşlarında yeni yeni sorunlar olmaya başladı ve o klavye uygun bir klavyeydi ayrıca ondan önce de kullandım aynı klavyeyi kısa süreliğine başka bir klavye kullandım. Kısaca ben o klavyeyi ortalama 2 yıl kullandım patır patır ve hiç de bir şey olmadı anca yeni yeni olmaya başladı.

Geri
Yukarı