500 TL klavye önerisi

Bütçe
500
Hocam çok pahalı be alamam. O kadarına şimdilik çıkamam. Zaten geçici olarak alıyorum. 4-5 aya yeni mekanik bir klavye alacağım o zaman daha iyilerini alırım.

Dediğim klavyeye bakmanızı tavsiye ederim o zaman. Hatta yanına bu mouse alın eğer ihtiyacınız varsa oyunlarda akar gidersiniz:

Sırf ışıklı falan diye berbat çakma mekanik klavye sesleri sizi rahatsız etmeyecekse ve biraz daha para ekleyebilirseniz: Amazon.com.tr

Ekleyemem diyorsanız dümdüz bunu alın, bu segmentte birkaç berbat marka harici hepsi aynı sayılır zaten: Rampage KB-R66 Bubble Kablolu Gökkuşağı Aydınlatmalı Multimedya Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Hocam ilk attığım 2 Rampage klavyeleri karşılaştırdım R46 daha iyi bence.

Bütçeniz hiç artmıyorsa bu var:

Bu güzel bir klavye bütçenize de uygun Rampage'den bin kat daha iyidir. Rampage Everest almayın.
Gamenote nedir arkadaş? Sırf daha farklı olmak için, Türk PC toplama sitelerinin çinden marka bastırıp getirdiği ürünleri insanlara sunuyorsunuz.

Dediğim klavyeye bakmanızı tavsiye ederim o zaman. Hatta yanına bu mouse alın eğer ihtiyacınız varsa oyunlarda akar gidersiniz:

Mouse var zaten ama yine de öneri için teşekkür ederim. :)

Rampage almayı aklınızın ucundan geçirmeyin çok kalitesiz ve aşırı kısa ömürlü ürüleri var bu neredeyse bütün ürünlerinde geçerli.

Ben şimdi bunu almayı düşünmeye başladım. Ayrıca bende bir Rampage hastalığı var. Malzeme kalitesi değil ismi yeter (iPhone gibi).
Rampage KB-RX7 Alpor Pro

Gamenote nedir arkadaş? Sırf daha farklı olmak için, Türk PC toplama sitelerinin çinden marka bastırıp getirdiği ürünleri insanlara sunuyorsunuz.

Gamenote kaliteli markadır az araştırıp bulabilirsiniz. O sizin dediğiniz Gamepower,Rampage,Gamebooster gibi değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı