500 TL klavye ve mouse önerisi

Bütçe
500
Arkadaşlar lütfen tartışma yaratmayın, ürün normalin altında bir ürün fakat bu fiyatta mekanik klavyeler zor bulunurken alınabilir, tabi ki daha iyi modelleri var ama bu klavye boş bir klavye değil.

Mekanik yada membran çok farketmez aslında. Benim için önemli olan uzun süre idare edebilecek ve bol renk ayarı olan bir klavye. Logitech'in bu konuda uygulamasının olması büyük bir artı gibi geldi.

Arkadaşlar lütfen tartışma yaratmayın, ürün normalin altında bir ürün fakat bu fiyatta mekanik klavyeler zor bulunurken alınabilir, tabii ki daha iyi modelleri var ama bu klavye boş bir klavye değil.

O kadar sorunla boğuşmayı kimse kabul etmez sırf mekanikliği için.

2 senedir ASUS Cerberus klavye mouse setini kullanıyorum. 1-2 saat önce sattım. Satmadan önce biraz araştırmıştım. Logitech G213 ve Logitech G102 almayı düşünüyorum. Son kez bir araştırma yapayım dedim. Siz bu ürünleri önerir misiniz? Ya da başka bir tavsiyeniz var mı? İyi forumlar.
Ben hydra r6 rgb kullanıyorum.Çok güzel blue switch mekanik bir klavye.Ve ayrıca makro falan ayarlayabiliyorsunuz.Renk seçenekleri gayet güzel.Alabilirsin

Mouse'ta bloody v9ma olabilir bütçe biraz aşıldı ama tavsiye edilebilir.

Bunada makro vb. atayabiliyorsunuz

Geri
Yukarı