500 TL klavye ve mouse önerisi

Bütçe
500

cihan16

Hectopat
2 senedir ASUS Cerberus klavye mouse setini kullanıyorum. 1-2 saat önce sattım. Satmadan önce biraz araştırmıştım. Logitech G213 ve Logitech G102 almayı düşünüyorum. Son kez bir araştırma yapayım dedim. Siz bu ürünleri önerir misiniz? Ya da başka bir tavsiyeniz var mı? İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 senedir ASUS Cerberus klavye mouse setini kullanıyorum. 1-2 saat önce sattım. Satmadan önce biraz araştırmıştım. Logitech G213 ve Logitech G102 almayı düşünüyorum. Son kez bir araştırma yapayım dedim. Siz bu ürünleri önerir misiniz? Ya da başka bir tavsiyeniz var mı? İyi forumlar.
Klavye:Gamepower Warlock Compact Kırmızı Switch Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Fare:
O fare çok eski onun yerine bu fareyi alabilirdin Hepsiburada'da mobil uygulama üzerinden yeni üyelikle ilk alışverişe 50 TL indirim yapıyor.

Set olarak almak yerine ayrı iki markadan alırdım bu bütçede. Klavyenin sesli olması sıkıntı olur mu?

O bütçede daha iyisini yok gidip membran klavyede almak saçmalık otomatik en iyi seçenek bu kalıyor.

Evet sonra saçma sapan sorunlarla uğraşsın.
Set olarak almak yerine ayrı iki markadan alırdım bu bütçede. Klavyenin sesli olması sıkıntı olur mu?

Bu arkadaşın önerdikleri mükemmel.

Bilmediğin konular hakkında ezbere yorum yapma aynı klavyeyi arkadaşımda kullanıyor ve hiçbir sorunu çıkmadı.

Evet burada ortaya çıktı. Bir kişide sıkıntı çıkmadı diye sorunsuz olmuyor o ürün. Çok bildiğiniz ortaya çıktı burada(!)
Warlock ne kadar sorunlarından arındırılmış olsada, malzeme kalitesi yüzünden alınmamalı.

Sorunlarından arınmış hali buysa iyi yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı