500 TL kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

Wxwx96

Hectopat
500 civarı bir bütçem var sadece şarkı dinlemek için alıyorum pili çok fazla önemli değil 4-5 saat civarı yeterli benim için. Kulaktan düşmemesi önemli ve her türden şarkıyı dinliyorum ancak rap trap tarzı 1 tık daha fazla.
Bunu bulabildim alınır mı? Ne dersiniz? 400 TL.
Daha önce Samsung Galaxy Buds kullandım. Her yönden iyiydi ancak ses kalitesi olarak yeterli değildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık güzel ama her okuduğum yorum kulaklıklardan birinin sıkıntılı olduğu yönündeydi bende almayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçtim.

500 civarı bir bütçem var sadece şarkı dinlemek için alıyorum pili çok fazla önemli değil 4-5 saat civarı yeterli benim için. Kulaktan düşmemesi önemli ve her türden şarkıyı dinliyorum ancak rap trap tarzı 1 tık daha fazla.
Bunu bulabildim alınır mı? Ne dersiniz? 400 TL.
Daha önce Samsung Galaxy Buds kullandım. Her yönden iyiydi ancak ses kalitesi olarak yeterli değildi.
Direkt müzik için kulaklık yapıyorlar diye biliyorum.

Kulaklık güzel ama her okuduğum yorum kulaklıklardan birinin sıkıntılı olduğu yönündeydi bende almayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçtim.

Evet bunları hep bende okudum birine mesela 3. de doğru gelmiş 50 gün falan beklemiş böyle sıkıntıları olabiliyormuş hep beni de korkutuyor ama iyi diyorlar özellik olarak.
TaoTronics TT-BH042 işini görebilir.

Tamamen kablosuz istiyorum.

Tavsiyeniz nedir 500 TL yazdım diye 500'e almak zorunda değilim ihtiyaçlarımı karşıladıktan sonra 600 de olur 300 de olur.

Haylou T15 alabilirsiniz. Kendisi fiyat performans ürünüdür. Sosyalde de inceleyen arkadaşlar var.

Haylou T15 alabilirsiniz. Kendisi fiyat performans ürünüdür. Sosyalde de inceleyen arkadaşlar var.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı