500 TL kulaklık önerisi

Void Elite'de yazılım sorunu yaşan kişi fazlasıyla var. Cızırtı sorunu keza aynı şekilde.

Blackshark V2 tercih edilmeli.
Teşekkür ederim hocam, son bir soru; sizce mikrofon kalitesi olarak harici 300 TL bir mikrofon mu, yoksa bu V2 kulaklık mı yada Corsair Elite mi? Açıkçası Youtube video çekimlerine başlamayı düşünüyorum, abone sayım daha 5. Oyun üzerine değil daha çok teknolojik bilgiler vereceğim bir kanal olmasını düşünüyorum, bundan dolayı da oldukça fazla konuşacağım. Bu yüzden güzel bir mikrofon yada güzel mikrofona sahip kulaklık almak istiyorum. Aklımda bu Youtube işi tutmaz ise o zaman da kullanabileceğim için kulaklık almak var, ama siz derseniz kalitesi kötü o zaman mikrofonda düşünürüm.

Teşekkür ederim hocam, son bir soru; sizce mikrofon kalitesi olarak harici 300 TL bir mikrofon mu, yoksa bu V2 kulaklık mı ya da Corsair Elite mi? Açıkçası YouTube video çekimlerine başlamayı düşünüyorum, abone sayım daha 5. oyun üzerine değil daha çok teknolojik bilgiler vereceğim bir kanal olmasını düşünüyorum, bundan dolayı da oldukça fazla konuşacağım. Bu yüzden güzel bir mikrofon ya da güzel mikrofona sahip kulaklık almak istiyorum. Aklımda bu YouTube işi tutmaz ise o zaman da kullanabileceğim için kulaklık almak var, ama siz derseniz kalitesi kötü o zaman mikrofonda düşünürüm.

Blackshar V2 X'in mikrofonu sesi gayet temiz bir şekilde almakta Void Elite'ye göre daha iyi bir mikrofonu var. Ayrı bir mikrofona gerek yok çünkü bu kulaklığın mikrofonu fazlasıyla yeterli olacaktır başlarda.

Ses kalitesi ve mikrofon anlamında Blackshark V2 fazlasıyla üstünlük sağlıyor.

Yazılım desteği yok gereksiz ama isterseniz Razer THX alıp kullanabilirsiniz 20 dolar olması gerek.

Blackshar V2 X'in mikrofonu sesi gayet temiz bir şekilde almakta Void Elite'ye göre daha iyi bir mikrofonu var. Ayrı bir mikrofona gerek yok çünkü bu kulaklığın mikrofonu fazlasıyla yeterli olacaktır başlarda.

Ses kalitesi ve mikrofon anlamında Blackshark V2 fazlasıyla üstünlük sağlıyor.

Yazılım desteği yok gereksiz ama isterseniz Razer THX alıp kullanabilirsiniz 20 dolar olması gerek.
Geri dönüş için teşekkür ederim hocam. Şu an bekleme aşamasındayım ama yakında almayı planlıyorum. Hocam bir de @hadwiger hocam başka açtığım bir konuda Corsair Void Elite Surround'un Blackshark V2'ye göre daha iyi olduğunu söylemişti. Ondan dolayı sordum.

Bu arada @hadwiger hocam siz ne düşünüyorsunuz? Ben hala almadım o konudan sonra, araya sınavlar girdi ve Youtube işini biraz aksattım.

Geri dönüş için teşekkür ederim hocam. Şu an bekleme aşamasındayım ama yakında almayı planlıyorum. Hocam bir de @hadwiger hocam başka açtığım bir konuda Corsair Void Elite Surround'un Blackshark V2'ye göre daha iyi olduğunu söylemişti. Ondan dolayı sordum.

Bu arada @hadwiger hocam siz ne düşünüyorsunuz? Ben hala almadım o konudan sonra, araya sınavlar girdi ve Youtube işini biraz aksattım.
Void Elite, Black Shark V2, Kraken V3 X bu bütçede iyi tercihler.

Void Elite, Black Shark V2, Kraken V3 X bu bütçede iyi tercihler.

Hocam benim bütçem belli ve tek atışlık. Yani alacakken en iyisini tercih etmeye çalışıyorum. Bir türlü Void Elite 600 TL olmadı, V2 600 TL bandında ama yazılımı olmaması ve ses kartı yok -bildiğim kadarıyla- bunlar şüphelendiriyor, V3X ise bana tip olarak hitap etmedi onun dışında kendisi hakkında bilgim neredeyse yok. Bu durumda ne yapmalıyım sizce? @hadwiger ve @Shuichi Tatsuo hocalarım.

Hocam benim bütçem belli ve tek atışlık. Yani alacakken en iyisini tercih etmeye çalışıyorum. Bir türlü Void Elite 600 TL olmadı, V2 600 TL bandında ama yazılımı olmaması ve ses kartı yok -bildiğim kadarıyla- bunlar şüphelendiriyor, v3X ise bana tip olarak hitap etmedi onun dışında kendisi hakkında bilgim neredeyse yok. Bu durumda ne yapmalıyım sizce? @hadwiger ve @Shuichi Tatsuo hocalarım.

Ses kartı olmaması kötü değil. Razer THX'e para verirseniz onun da yazılımı oluyor.

Mikrofon bakımından Void Elite'den çok daha üstün V2 X. Sesi daha iyi alsın diyorsun YouTube başlayacağım diyorsun internetten aç videolara bak.

Şu an Sinerji'de bu kulaklık ve Razer BlackShark V2 X indirimde hangisini tercih etmeliyim.
@Shuichi Tatsuo

Mikrofon konusunda V2 X daha iyi.

Ayrıca Void Elite ile yazılım ve cızırtı sorunları yaşayanlar var. Rahatlık istiyorsan alşabilirsin.

V2 X alırım ben.

Geri
Yukarı